Кошик
215 відгуків
-15% на Бойлери Ariston. Промокод: teplo | (098) 710 97 75Детальніше...
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Drazice

✔️ Де виробляється продукція Drazice?

Усі водонагрівачі ТМ Драбице виробляються на однойменному заводі тільки в Чехії.

✔️ Який термін експлуатації?

Гарантійний термін експлуатації — 5 років, термін експлуатації — понад 10 (за дотримання умов експлуатації та періодичного сервісного обслуговування).

✔️ Яка товщина ізоляції бойлерів?

Залежно від моделей товщина ізоляції варіюється від 4 до 8 см, точні значення вказані в описі моделі.

Обладнання Drazice для нагрівання води — найкращий вибір для дому та квартири.

Компанія Drazice  вже довгий час займає провідні позиції у виробництві нагрівального обладнання та допоміжних елементів до них. Завдяки великому досвіду в галузі виробник зайняв лідерські позиції на сучасному ринку, користуючись попитом серед великої кількості покупців.

Переваги продукції Drazice

Всі бойлери Drazice вирізняються високими якісними показниками. Серед переваг виділяють:

  • Використання високоякісних матеріалів.
  • Є можливість під'єднання до будь-якого нагрівального котла (навіть працює на альтернативних джерелах енергії).
  • Вода одночасно розподіляється за всіма точками, що підвищує ефективність використання.
  • Керамічний тепловий елемент.
  • Теплоізоляційний пласт компенсує теплові втрати.

Ці характеристики гарантують тривалий термін експлуатації нагрівального обладнання. Це незамінна техніка в домашніх умовах.

Вирізняю такі типи водонагрівачів виробника:

Електричні . Стандартні конструкції, нагрівання, у яких походить від ТЕН. Ємність виробляється зі сталі, покритої емаллю. Продається в об'ємі від 20 до 1000 л. Серед популярних моделей варто зазначити: Drazice OKCE 50, Drazice OKHE 50, Drazice OKCEV 100, Drazice OKHE SMART 80 та інші.

Комбіновані . Вироби накопичувального типу. Ємність може досягати від 80 до 200 л в об'ємі. Усередині довго зберігається тепло, що забезпечується досить товстим шаром піни всередині. Серед найпопулярніших моделей у покупців треба виділити такі: Drazice OKC 80, Drazice OKCV 125, Drazice OKC 100/1m2. Вони забезпечують високу швидкість нагрівання необхідного об'єму води та гарну продуктивність.

Непрямого нагріву. Ці нагрівачі часто використовуються для нагрівання рідини до заданої температури. Є як вертикальні, так і горизонтальні моделі. За потреби можливе виробництво підлогових моделей. Серед найбільш затребуваних моделей виділяють такі: Drazice OKC 80 NTR/Z, Drazice OKCV 125 NTR, Drazice OKC 100 NTR, Drazice OKCE 100 NTR/2,2 кВт, Drazice OKC 300 NTR/HP.

Сонячні . Працює за допомогою енергії, взятої з сонячних колекторів. Виготовляється із застосуванням сучасних технологічних рішень. Це дає змогу домогтися продуктивності до 80%. Також є ще один метод нагрівання рідини всередині — термоелемент на електриці. Серед поширених моделей: Drazice OKC 300 NTR/SOLAR SET, Drazice OKC 200 NTRR/SOL.
Більшість моделей Drazice є накопичувальними. Водночас в асортименті також є проточні бойлери, які використовуються набагато рідше. Вони зазвичай призначені для застосування нагрівання технічної води в побуті. Це недорогий варіант, що також вирізняється економною витратою електричної енергії завдяки маленьким габаритам.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner