




Водонагрівач комбінований Drazice OKC 200/1м² 2/6 кВт
Комбінований водонагрівач Drazice OKC 200/1м² 2/6 кВт

Самовивіз можливий: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Перевіряйте наявність на конкретному складі. |
Накопичувальний комбінований водонагрівач Drazice OKC/1м² 2/6 кВт має об'єм 200 літрів та оснащений керамічним нагрівальним елементом, що працює в режимі 2/6 кВт, і одним теплообмінником. Він призначений для накопичувального нагрівання води за допомогою електричної або теплової енергії через теплообмінник. Нагрів води здійснюється електричним елементом або теплообмінником в теплоізольованому емальованому резервуарі. Система нагріву контролюється термостатом, де можна плавно встановити потрібну температуру (в межах 5 до 75 °C). Після досягнення заданої температури, нагрівання автоматично зупиняється.
Резервуар виготовлено із сталевого листа без внутрішнього покриття. Внутрішня поверхня резервуару покрита емаллю. До дна резервуару приварено фланець, до якого закріплено кришку. Між кришкою і фланцем знаходиться ущільнювальне кільце. Кришка має заглиблення для встановлення нагрівального елемента, датчиків регулюючого та захисного термостата. На гайці М8 закріплено анодний стрижень. Резервуар з водою обгорнутий твердою поліуретановою ізоляцією. Електропроводка проходить під знімною пластиковою кришкою. Температуру води можна налаштувати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах до напірної ємності приварено теплообмінник, призначений виключно для системи опалення.
Нагрівання здійснюється:
Електрикою. Нагрівання води проводить керамічний нагрівальний елемент, що контролюється робочим термостатом, а термоелектробезпеки забезпечується запобіжним термостатом (термозапобіжником). Діапазон допустимих температур - від 5 до 74 °C. Наявність електроізоляційного покриття IP 44 дозволяє встановлювати водонагрівачі над ванною.
Теплообмінник.</strong> Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C і тиском 10 Бар. Продуктивність теплообмінника регулюється відповідно до потужності тепла зовні. Теплообмінник функціонує або в режимі примусової циркуляції, або у режимі безнапірного накопичення. Датчик контролю гарячої води розташований у тій самій гільзі з електродатчиками.

Потрібно встановити водонагрівач (бойлер) у м. Київ, Львів, Дніпро? Залюбки, виконаємо усі роботи швидко, якісно, з гарантією! |
Переваги та особливості
- Ступінь захисту IP44
- Поліуретанова теплоізоляція без фреону товщиною 42 мм
- Енергоефективність класу «С»
- "Сухий ТЕН" - керамічний електричний нагрівальний елемент у сталевій гільзі, що зварена до кришки фланця. Це дозволяє замінювати нагрівальний елемент без порушення герметичності резервуара водонагрівача. Перевагою такої конструкції є підвищена площа теплообміну і захист ТЕНу від накипу, що вигідно відрізняє водонагрівачі Drazice від моделей інших виробників, які використовують «мокрі ТЕНи»
- Режими нагрівання 2/6 кВт
- Трубчастий спіральний теплообмінник площею 1.08 м²
- Внутрішня поверхня бака покрита високоякісною емаллю, що не містить нікелю, що у комбінації з магнієвим анодом забезпечує тривалий експлуатаційний термін водонагрівача
- Магнієвий анод для захисту
- Бак водонагрівача, разом з кришкою фланця, виготовлений з одного матеріалу (сталь), що запобігає гальванічному ефекту та електрохімічній корозії. Це є однією з принципових переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк, що дозволяє проводити роботи всередині бака для видалення накипу, осаду та водяного каменю, якщо такі утворюються
- Можливість дистанційного активації швидкого нагріву зовнішнім вимикачем
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр
Технічні характеристики
| Модель | OKC 125/1м² 2/6 кВт | OKC 160/1м² 2/6 кВт | OKC 200/1м² 2/6 кВт |
| Об'єм | 120 л | 147 л | 195 л |
| Електричне підключення | 3/N/PE ~ 400 В/50 Гц | ||
| Споживана потужність | 2000/6000 Вт | ||
| Рекомендований запобіжник | 3 х 16 А | ||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | ||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °C | ||
| Клас енергоефективності | С | ||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 3.5/1.1 год. | 4.3/1.3 год. | 5.7/1.7 год. |
| Теплові втрати | 57 Вт | 67 Вт | 72 Вт |
| Теплообмінник | |||
| Площа теплообмінника | 1.08 м | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Об'єм ємності для води | 195 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 88 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 672 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 82 124 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
