



Бойлер комбінований Drazice OKCE 125 NTR/2,2 кВт (для котла)
Водонагрівач комбінованого типу, вертикальний, стаціонарний, круглої форми
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном з потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що забезпечує захист баку водонагрівача від нальоту та корозії
Матеріал корпусу водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування - механічний
Підведення труб - верхнє для води, бічне для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, розробленої під торговою маркою Thermogen4, товщиною 42мм, дозволяє досягти мінімальних тепловтрат, що допоможе суттєво зекономити на витраті електроенергії
Захист від пилу та вологи згідно зі стандартом ІР42 дозволить монтувати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також безпосередньо біля точок водозабору
У комплекті - аварійний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 125 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 30 380 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
