



Бойлер комбінований Drazice OKCE 100 NTR/2,2 кВт (для котла)
Комбінований водонагрівач, вертикального типу, стаціонарний, круглої форми.
З інтегрованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться у сталевій гільзі, що допомагає захистити бак водонагрівача від корозії та нальоту
Матеріал виготовлення водонагрівача - сталевий, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - верхнє для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, гарантує мінімальні тепловтрати, що дозволить істотно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР42, дає можливість встановити водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та поруч із місцями забору води
У комплекті - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Вага | 58 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 28 469 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
