




Водонагрівач комбінований Drazice OKC 80, теплообм. 0,42м2 model 2016
Комбінований водонагрівач Drazice OKC 80

Самовивіз можливий: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Уточнюйте наявність у конкретному складі. |
Комбінований накопичувальний водонагрівач Drazice OKC об'ємом 80 літрів, що укомплектований керамічним нагрівальним елементом і одним теплообмінником. Призначений для накопичувального нагріву води при використанні електричної або теплової енергії через теплообмінник. Нагрівання води здійснюється за рахунок електричного елемента або теплообмінника в теплоізольованому емальованому резервуарі. Нагрівальний елемент контролюється термостатом, завдяки якому можна виставити потрібну температуру (в межах від 5 до 75 °C). Коли встановлена температура досягається, процес нагрівання автоматично завершується.
Резервуар водонагрівача виготовлено зі сталевого листа і не має внутрішнього покриття. Внутрішня поверхня резервуара покрита емаллю. До дна резервуара прикріплений фланець, до якого закріплена кришка. Між фланцем і кришкою розташоване ущільнювальне кільце. У кришці фланця є виріз для розміщення нагрівального елемента, а також датчиків регулюючого та захисного термостата. На гайці М8 знаходиться анодний стрижень. Резервуар з водою утеплений твердою поліуретановою піною. Електропроводка розташована під знімною пластиковою кришкою. Температуру води можна налаштувати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах до напірної ємності прикріплений теплообмінник, який призначений виключно для контуру опалення.
Процес нагрівання:
Електричний. Нагрівання води здійснюється з використанням керамічного нагрівального елемента, управління яким виконує робочий термостат, а термоелектробезпека - запобіжний термостат (термозапобіжник). Допустимий діапазон температур - від 5 до 74 °C. Електроізоляційний клас IP 44 дозволяє встановлення водонагрівача над ванною.
Теплообмінник. Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C та тиском 10 Бар. Продуктивність теплообмінника водонагрівача регулюється відповідно до потужності зовнішнього тепла. Теплообмінник працює як у режимі примусової циркуляції, так і в режимі безнапірного накопичення. Датчик контролю гарячої води розташований у тій же гільзі, що й електродатчики.

Потрібна установка водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро? Залюбки виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією! |
Особливості та переваги
- Ступінь захисту IP44
- Поліуретанова ізоляція без фреону товщиною 42 мм
- Енергоефективність класу «С»
- “Сухий ТЕН” - керамічний електричний нагрівальний елемент у сталевій гільзі, звареній до кришки фланця, що дає змогу здійснювати заміну нагрівального елемента без порушення герметичності резервуара. Перевагою даної конструкції є підвищена поверхня теплообміну і захист ТЕНу від утворення накипу, що вигідно відрізняє водонагрівачі Drazice від аналогічних з “мокрими ТЕНами”
- Керамічний нагрівальний елемент потужністю 2.2 кВт
- Трубчастий спіральний теплообмінник площею 0.41 м²
- Внутрішня поверхня резервуара покрита високоякісною емаллю без нікелю, що в поєднанні із захисним магнієвим анодом забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Захисний магнієвий анод
- Бак водонагрівача, включаючи кришку фланця, виготовлений з одного матеріалу (сталь), що унеможливлює виникнення гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Це є однією з основних переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк дозволяє проводити очищення бака від накипу, осаду та водного каменю, якщо це необхідно
- Можливість дистанційного увімкнення швидкого нагрівання з зовнішнім вимикачем
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр
Технічні характеристики
| Модель | OKC 80 | OKC 100 | OKC 125 | OKC 160 | OKC 200 |
| Об'єм | 73 л | 95 л | 120 л | 147 л | 195 л |
| Електричне підключення | 1/N/PE ~ 230 В/50 Гц | ||||
| Споживана потужність | 2200 Вт | ||||
| Рекомендований запобіжник | 16 А | ||||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | ||||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °C | ||||
| Клас енергоефективності | С | ||||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 2.0 год. | 2.5 год. | 3.2 год. | 3.9 год. | 5.2 год. |
| Теплообмінник | |||||
| Площа теплообмінника | 0.41 м² | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 73 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 757 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 21 168 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
