

Бойлер комбінований Drazice OKCV 160
Комбінований водонагрівач, навісного типу, круглої форми, горизонтальний
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200 Вт, який розташований у сталевій гільзі, що дозволяє захистити бак водонагрівача від нальоту та корозійних процесів
Матеріал виробу — сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Тип керування — механічний
Трубні підводки — нижні
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42 мм, забезпечить низький рівень теплових втрат, що дозволить значно зекономити на споживанні електроенергії
Захист від пилу і вологи відповідно до стандарту ІР42 дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо поруч з місцями забору води
У комплекті — запобіжний клапан, 2 настінні кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 148 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 69 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 524 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 1255 мм |
- Ціна: 26 460 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
