



Водонагрівач комбінований Drazice OKCV 125 (ліве підключення)
Комбінований водонагрівач Drazice OKCV 125 (ліве підключення)

Самовивіз можливий: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Наявність на конкретному складі уточнюйте. |
Комбінований горизонтальний водонагрівач Drazice OKCV, об'єм якого складає 125 літрів, оснащений керамічним нагрівальним елементом та одним теплообмінником. Виготовлений для накопичувального нагрівання води з використанням електричної енергії або енергії тепла через теплообмінник. Вода може нагріватися електричним елементом або теплообмінником у теплоізольованому емальованому резервуарі. Під час нагріву термостат контролює нагрівальний елемент, що дозволяє встановити бажану температуру (в межах від 5 до 75 °C). Після досягнення необхідної температури, процес нагрівання автоматично зупиняється.
Резервуар водонагрівача виготовлений із сталевого листа, без внутрішнього покриття. Внутрішня поверхня резервуару емальована. До дна резервуара приварений фланець, до якого прикріплено кришку фланця. Між кришкою фланця та фланцем розташоване ущільнювальне кільце. У кришці фланця є місце для встановлення нагрівального елемента і датчиків регулюючого та захисного термостата. На гайці М8 розміщений анодний стрижень. Резервуар з водою утеплений твердою поліуретановою піною. Електропроводка знаходиться під знімною пластиковою кришкою. Температуру води можна налаштувати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах до напірної ємності приварено теплообмінник, який призначений виключно для опалювального контуру. Водонагрівачі серії OKCV доступні в правому та лівому виконанні.
Нагрівання здійснюється:
Електричним способом. Нагрівання води проводиться через керамічний нагрівальний елемент, контроль за яким здійснюється робочим термостатом, а термоелектробезпека - запобіжним термостатом (термозапобіжником). Допустимий температурний діапазон - від 5 до 74 °C. Електроізоляційне покриття IP 44 дає змогу встановлювати водонагрівачі над ванною.
Теплообмінником. Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C і тиском 4 бар. Продуктивність теплообмінника водонагрівача регулюється відповідно до потужності зовнішнього тепла. Теплообмінник функціонує в режимі примусової циркуляції або в накопичувальному безнапірному режимі. Датчик контролю гарячої води розташований в тій самій гільзі, що й електродатчики.

Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера), м. Київ, Львів, Дніпро? З радістю, виконаємо всі роботи швидко, якісно, з гарантією! |
Особливості та переваги
- Ступінь захисту обладнання IP44
- Поліуретанова теплоізоляція без фреону товщиною 42 мм
- Енергоефективність класу «С»
- "Сухий ТЕН" - керамічний електричний нагрівальний елемент, розміщений у сталевій гільзі, привареній до кришки фланця. Це дозволяє замінювати нагрівальний елемент без пошкодження герметичності бака водонагрівача. Перевагою такої конструкції є підвищена поверхня теплообміну, захист ТЕНу від утворення накипу, що вигідно відрізняє водонагрівачі Drazice від аналогів з «мокрими ТЕНами»
- Керамічний нагрівальний елемент потужністю 2.2 кВт
- Теплообмінник типу «труба в трубі» (опалювальна «сорочка») площею 0.7 м²
- Внутрішня поверхня бака покрита високоякісною емаллю без нікелю, що разом із захисним магнієвим анодом забезпечує тривалу експлуатацію водонагрівача
- Захисний магнієвий анод
- Бак водонагрівача, включаючи кришку фланця, виготовлений з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Це рішення є однією з основних переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк сприяє проведенню робіт всередині бака для усунення накипу, осаду та водного каменю, у разі їх виникнення
- Можливість дистанційного увімкнення швидкого нагріву за допомогою зовнішнього вимикача
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр
Технічні характеристики
| Модель | OKCV 125 | OKCV 160 | OKCV 200 |
| Об`єм | 123 л | 148 л | 201 л |
| Електричне підключення | 1/N/PE ~ 230 В/50 Гц | ||
| Споживана потужність | 2200 Вт | ||
| Рекомендований запобіжник | 16 А | ||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | ||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °С | ||
| Клас енергоефективності | С | ||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 3.3 год. | 3.9 год. | 5.3 год. |
| Теплообмінник | |||
| Площа теплообмінника | 0.7 м² | ||
| Макс. температура теплообмінника | 110 °С | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 123 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 563 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 24 549 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
