



Бойлер комбінований Drazice OKC 100, 1м2 model 2016 (для котла)
Комбінований водонагрівач Drazice OKC 100/1м²

Можливий самовивіз: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Для перевірки наявності товару у конкретному складі звертайтеся. |
Комбінований накопичувальний водонагрівач Drazice OKC/1м² з об'ємом 100 літрів, обладнаний керамічним нагрівальним елементом і єдиним теплообмінником. Він призначений для накопичення гарячої води за рахунок електричної енергії чи теплової енергії через теплообмінник. Нагрівання води відбувається через електричний елемент або теплообмінник в теплоізольованому емальованому баці. Під час нагріву, нагрівальний елемент керується термостатом, який дозволяє плавно вибирати потрібну температуру (в межах від 5 до 75 °C). Як тільки встановлена температура досягнута, процес нагрівання автоматично зупиняється.
Резервуар водонагрівача виготовлений з сталевого листа, без внутрішнього покриття. Внутрішня сторона резервуару емальована. До дна резервуару приварено фланець, до якого прикріплено кришку. Між фланцем та кришкою розміщується ущільнювальне кільце. У кришці фланця є місце для установки нагрівального елемента і датчиків регулюючого та захисного термостатів. На гайці М8 закріплений анодний стрижень. Резервуар, що містить воду, ізольований твердою поліуретановою піною. Електропроводка захована під знімною пластиковою кришкою. Температуру води можна регулювати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах до напірної ємності прикріплений теплообмінник, який призначений виключно для опалювального контуру.
Нагрівання відбувається:
Електричним способом. Процес нагрівання води здійснюється за рахунок керамічного нагрівального елемента, управління яким здійснює робочий термостат, а забезпечення термоелектробезпеки — запобіжний термостат (термозапобіжник). Допустимий температурний діапазон – від 5 до 74 °C. Захист електроізоляції IP 44 дозволяє монтувати водонагрівачі над ванною.
Теплообмінник. Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C і тиском 10 Бар. Продуктивність теплообмінника регулюється в залежності від потужності зовнішнього джерела тепла. Теплообмінник працює або в режимі примусової циркуляції, або в режимі накопичення без тиску. Датчик контролю гарячої води розміщується в тій самій гільзі, що й електродатчики.

Необхідний монтаж водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро? Без турбот, ми виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією! |
Основні особливості та переваги
- Ступінь захисту обладнання IP44
- Поліуретанова теплоізоляція без використання фреону, товщиною 42 мм
- Енергоефективність класу «B»
- "Сухий ТЕН" - керамічний нагрівальний елемент у сталевій гільзі, привареній до кришки фланця, що дозволяє здійснювати заміну нагрівального елемента без пошкодження герметичності бака. Ця конструкція забезпечує більшу площу теплообміну та захищає ТЕН від накипу, що вигідно відрізняє водонагрівачі Drazice від аналогічних моделей інших виробників, які застосовують «мокрі ТЕНи»
- Керамічний нагрівальний елемент потужністю 2.2 кВт
- Спіральний трубчастий теплообмінник площею 1.08 м²
- Внутрішня поверхня бака покрита високоякісною емаллю без нікелю, що у поєднанні з магнієвим захисним анодом забезпечує тривалість експлуатації водонагрівача
- Захисний магнієвий анод
- Бак водонагрівача разом з кришкою фланця виготовлений з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Це одне з головних переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк дозволяє виконувати роботи всередині бака для усунення накипу, осаду та водного каменю, у разі їх утворення
- Можливість дистанційного вмикання швидкого нагріву за допомогою зовнішнього вимикача
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр
Технічні параметри
| Модель | OKC 100/1м² | OKC 125/1м² | OKC 160/1м² | OKC 200/1м² |
| Об'єм | 95 л | 120 л | 147 л | 195 л |
| Електричне підключення | 1/N/PE ~ 230 В/50 Гц | |||
| Cпоживана потужність | 2200 Вт | |||
| Рекомендований запобіжник | 16 А | |||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | |||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °С | |||
| Клас енергоефективності | B | C | ||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 2.5 год. | 3.2 год. | 3.9 год. | 5.2 год. |
| Теплові втрати | 47 Вт | 57 Вт | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 95 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 57 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 24 157 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
