

Бойлер комбінований Drazice OKC 125 LC
Водонагрівач комбінований, вертикальний, навісний, круглої форми
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який розташований у сталевій гільзі, що дозволяє уберегти бак водонагрівача від нальоту та корозії
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічного типу
Підведення труб - знизу для води, з боку для теплообмінника
Використання теплоізоляційної піни, виробленої під брендом Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить найменші показники тепловтрат, що дозволить суттєво зекономити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дасть змогу встановлювати водонагрівач у місцях з високим рівнем вологості та безпосередньо поряд із точками водозабору
У комплект входять - запобіжний клапан, 1 настінне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 125 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 16 415 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
