




Водонагрівач комбінований Drazice OKC 160
Комбінований водонагрівач Drazice OKC 160

Самовивіз можливо здійснити: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Для уточнення наявності в конкретному складі, будь ласка, зверніться до нас. |
Накопичувальний комбінований водонагрівач Drazice OKC з ємністю 160 літрів, оснащений керамічним нагрівальним елементом та одним теплообмінником. Використовується для електричного або теплового накопичення води через теплообмінник. Нагрівання води відбувається за допомогою електричного елемента або теплообмінника в теплоізольованому емальованому резервуарі. Нагрівальний елемент регулюється термостатом, на якому встановлюється бажана температура (в межах від 5 до 75 °C). Як тільки обрана температура досягається, процес нагрівання автоматично зупиняється.
tank водонагрівача виготовлено зі сталі без внутрішнього покриття. Внутрішня частина резервуара має емалеве покриття. До дна прикріплено фланець, на якому закріплена кришка. Між кришкою і фланцем вкладено ущільнювальне кільце. У кришці фланця передбачена пустота для встановлення нагрівального елемента та датчиків термостатів. На гайці М8 розташовано анодний стрижень. Резервуар з водою захищений твердою поліуретановою піною. Електропроводка облаштована під знімною пластиковою кришкою. Температуру води можна налаштувати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах теплообмінник приварено до напірної ємності. Цей теплообмінник призначений виключно для системи опалення.
Нагрівання здійснюється:
Електричним способом. Нагрівання води відбувається за допомогою керамічного нагрівального елемента, управління яким виконує робочий термостат, а термоелектробезпеку - запобіжний термостат (термозапобіжник). Допустимий температурний діапазон - від 5 до 74 °C. Електроізоляція з рівнем IP 44 дозволяє встановлювати водонагрівачі над ванною.
style="text-align:justify">Теплообмінник. Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C та тиском 10 бар. Продуктивність теплообмінника регулюється в залежності від потужності зовнішнього джерела тепла. Теплообмінник працює як в режимі примусової циркуляції, так і в режимі безнапірного накопичення. Датчик контролю нагрітої води розташований у тій самій гільзі, що й електродатчики.
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у містах Київ, Львів, Дніпро? Не проблема, зробимо все якісно, швидко і з гарантією! |
Переваги та особливості
- Ступінь захисту обладнання IP44
- Поліуретанова теплоізоляція без вмісту фреону товщиною 42 мм
- Енергоефективність класу «С»
- Сухий ТЕН - керамічний електричний нагрівальний елемент в сталевій гільзі, привареній до кришки фланця. Це дозволяє замінювати нагрівальний елемент без втрати герметичності баку водонагрівача. Ця конструкція має переваги підвищеної теплопередачі, а також захищає ТЕН від утворення накипу, що помітно відрізняє водонагрівачі Drazice від інших виробників, які використовують «мокрі ТЕНи»
- Керамічний нагрівальний елемент потужністю 2.2 кВт
- Трубчастий спіральний теплообмінник площею 0.68 м²
- Внутрішня частина бака покрита високоякісною емаллю без ні ку, що в комбінації із захисним магнієвим анодом забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Захисний магнієвий анод
- Бак водонагрівача, включаючи кришку фланця, виготовлено з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Такий підхід є одним із значних переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк дає можливість виконувати роботи у середині бака для усунення накипу, осаду та водного каменю у разі їх утворення
- Можливість дистанційного увімкнення швидкого нагріву через зовнішній вимикач
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр
Технічні характеристики
| Модель | OKC 80 | OKC 100 | OKC 125 | OKC 160 | OKC 200 |
| Об'єм | 73 л | 95 л | 120 л | 147 л | 195 л |
| Електричне підключення | 1/N/PE ~ 230 В/50 Гц | ||||
| Споживана потужність | 2200 Вт | ||||
| Рекомендований запобіжник | 16 А | ||||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | ||||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °С | ||||
| Клас енергоефективності | С | ||||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 2.0 год. | 2.5 год. | 3.2 год. | 3.9 год. | 5.2 год. |
| Теплообмінник | |||||
| Площа теплообмінника | 0.41 м² | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 147 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 71 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 25 921 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
