

Бойлер комбінований Drazice OKCV 200
Комбінований водонагрівач, навісного типу, круглої форми, горизонтальний
Оснащений вбудованим «сухим» керамічним теном потужністю 2200Вт, який знаходиться в сталевій гільзі, що забезпечує захист баку водонагрівача від накипу і корозії
Матеріал водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Трубопроводи підводяться знизу
Завдяки теплоізоляційній підігрівачі, що виготовляється компанією Thermogen4, товщиною 42мм, досягаються мінімальні показники тепловтрат, що суттєво зменшує витрати на електроенергію
Захист від вологи та пилу за стандартом ІР42 надає можливість встановлення водонагрівача у приміщеннях з підвищеною вологістю та поблизу точок забору води
У комплект входять - запобіжний клапан, два настінні кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 201 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 1290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
| К-сть Контурів | Двоконтурний |
- Ціна: 32 389 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
