



Водонагрівач комбінований Drazice OKC 125/1м²
Комбінований водонагрівач Drazice OKC 125/1м²

Самовивіз можливий: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Уточнюйте наявність у конкретному складі. |
Комбінований накопичувальний водонагрівач Drazice OKC/1м² з об'ємом 125 літрів, оснащений керамічним нагрівальним елементом та одним теплообмінником. Він розроблений для накопичення та нагріву води за допомогою електричної або теплової енергії через теплообмінник. Нагрівання відбувається за допомогою електричного елемента або теплообмінника в теплоізольованому емальованому резервуарі. Під час нагріву елемент контролюється термостатом, який дозволяє плавно задавати потрібну температуру (в межах від 5 до 75 °C). Після досягнення заданої температури нагрівання зупиняється автоматично.
Резервуар виготовлений зі сталевого листа без внутрішнього покриття. Внутрішня поверхня резервуару має емалеве покриття. До дна резервуару прикріплений фланець, до якого прикріплена кришка. Між кришкою та фланцем розташоване ущільнювальне кільце. У кришці фланця передбачено місце для встановлення нагрівального елемента та датчиків регулюючого і захисного термостата. Анодний стрижень закріплений на гайці М8. Резервуар із водою покритий товстим шаром поліуретанової піни. Електропроводка закрита пластиковою знімною кришкою. Температуру води легко налаштувати за допомогою термостата. У комбінованих водонагрівачах до напірної ємності приєднано теплообмінник, призначений виключно для опалювального контуру.
Нагрівання виконується:
Електрикою. Процес нагріву води здійснюється за допомогою керамічного нагрівального елемента, керування яким реалізується за допомогою робочого термостата, а забезпечення термоелектричної безпеки — за допомогою запобіжного термостата (термозапобіжника). Допустимий температурний діапазон — від 5 до 74 °C. Захист IP 44 дозволяє встановлення водонагрівача над ванною.
Теплообмінник. Водонагрівач можна підключити до зовнішньої системи опалення з максимальною температурою 110 °C та тиском 10 Бар. Продуктивність теплообмінника регулюється відповідно до потужності зовнішнього тепла. Теплообмінник працює або в режимі примусової циркуляції, або в режимі безнапірного накопичення. Датчик контролю гарячої води розташований у тій же гільзі, що й електродатчики.

Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро? Ми готові виконати всі роботи швидко, якісно та з гарантуючим результатом! |
Особливості та переваги
- Ступінь захисту — IP44
- Поліуретанова теплоізоляція без фреону, товщиною 42 мм
- Клас енергоефективності — «B»
- "Сухий ТЕН" — керамічний електричний нагрівальний елемент у сталевій гільзі, привареній до кришки фланця. Це рішення дає можливість заміни нагрівального елемента без порушення герметичності резервуара. Перевага цієї конструкції — підвищена поверхня теплообміну та захист ТЕНу від утворення накипу, що вигідно вирізняє водонагрівачі Drazice серед виробів інших брендів, які використовують «мокрі ТЕНи»
- Керамічний нагрівальний елемент потужністю 2.2 кВт
- Спіральний трубчастий теплообмінник площею 1.08 м²
- Внутрішня поверхня бака має високоякісне емальоване покриття без нікелю, що в поєднанні з магнієвим анодом забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Магнієвий анод для захисту
- Бак водонагрівача, разом із кришкою фланця, виготовлений з одного матеріалу (сталь), що виключає виникнення гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Це рішення є однією з основних переваг водонагрівачів Drazice
- Сервісний люк дозволяє проводити обслуговування всередині бака для видалення накипу, осаду та водного каменю при їх наявності
- Можливість дистанційного включення швидкого нагріву за допомогою зовнішнього вимикача
- Робочий термостат
- Запобіжний термостат
- Термометр для контролю температури
Технічні характеристики
| Модель | OKC 100/1м² | OKC 125/1м² | OKC 160/1м² | OKC 200/1м² |
| Об'єм | 95 л | 120 л | 147 л | 195 л |
| Електричне підключення | 1/N/PE ~ 230 В/50 Гц | |||
| Cпоживана потужність | 2200 Вт | |||
| Рекомендований запобіжник | 16 А | |||
| Макс. робочий тиск водонагрівача | 6 бар | |||
| Максимальна температура нагрівання | 80 °C | |||
| Клас енергоефективності | B | С | ||
| Час нагріву ТЕНом від 10 до 60 °С | 2.5 год. | 3.2 год. | 3.9 год. | 5.2 год. |
| Теплові втрати | 47 Вт | 57 Вт | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 64 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 25 039 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
