Кошик
217 відгуків
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Atlantic

Atlantic

Groupe Atlantic - міжнародна група французького походження, експерт у галузі теплотехніки та кліматичного обладнання, заснована у 1968 році на узбережжі Атлантики двома інженерами: Полом Радатом та П'єром Ламуром.

Компанія виробляє сучасне та надійне обладнання, яке поєднує в собі першокласний дизайн та передові технології. Продукцію цього виробника успішно використовують сотні мільйонів власників квартир, будинків та різних закладів по всьому світу. Такий успіх зумовлений тим, що компанія постійно, з моменту свого заснування, надає велике значення якості, надійності та безпеці своїх пристроїв.

Широка географічна присутність продуктів Atlantic у світі обумовлена політикою Групи. Щоб адаптувати комплексні рішення під потреби кожної країни та запропонувати конкурентоспроможний асортимент продукції, Groupe Atlantic інвестує у виробництва, що наближаються до цільових ринків.

Завдяки своїм дочірнім компаніям або комерційним партнерам бренди Групи Атлантик відомі у всьому світі, а її продукція продається більш ніж у 100 країнах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner