




Проточний електричний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 7.0 kW
Електричний проточний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 7.0 kW

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар в пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися послугами кур'єра "Нова Пошта". Щоб дізнатися про наявність товару на конкретному складі, будь ласка, уточнюйте у менеджера. |
Atlantic Ivory IV202 7.0 kW (душова стійка+шланг+лійка) - це електричний проточний водонагрівач з гідравлічним керуванням, що забезпечує швидке отримання гарячої води. Пристрій має компактний корпус, виконаний з високоякісного литого пластику, та плавне регулювання температури.
Щоб встановити необхідну температуру гарячої води, потрібно налаштувати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності і протоку води через водонагрівач, використовуючи запірний вентиль, який входить до комплекту. Водонагрівач обладнаний двома мідними ТЕНами потужністю 4.5 кВт і 2.5 кВт. Пристрій може використовуватись лише з однією точкою споживання води.
На передній панелі Atlantic Ivory IV202 5.5 kW є регулятор потужності ТЕНів, який дозволяє вибрати режим роботи водонагрівача в діапазоні від 0.7 до 7.0 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати комфортну температуру води для користувача. Однією з сильних сторін проточних водонагрівачів Atlantic є їх здатність працювати при протоці води, що становить 2 літри на хвилину, що дозволяє використовувати ці водонагрівачі в системах з невеликим протоком води. Гарантійний термін, що надається виробником, складає 2 роки.
Особливості та переваги
- Термостат захисту від закипання
- Датчик протоку (водонагрівач не спрацьовує, якщо проток менше 2 л/хв)
- Плавне регулювання потужності ТЕНу
- Стійкість до перепадів напруги до 400 В
- Душова лійка з п'ятьма режимами роботи
- Фільтри грубого очищення на вході в водонагрівач і душову лійку
Потрібна установка водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий рівень обслуговування |
Технічні характеристики
| Ivory IV202 SB 5.5 kW | Ivory IV202 5.5 kW | Ivory IV202 SB 7.0 kW | Ivory IV202 7.0 kW | |
| Макс. потужність ТЕНу | 5500 Вт | 7000 Вт | ||
| Тип ТЕНу | «Мокрий» мідний | |||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | |||
| Тип управління | Механічний з електронною платою | |||
| Установка | Вертикальна | |||
| Тип водонагрівача | Проточний безнапірний | |||
| Форма водонагрівача | Призма | |||
| Тип регулювання протоку | Гідравлічний (ручний) | |||
| Регулятор потужність ТЕНу | Зовнішній (на передній панелі) | |||
| Тип регулювання потужності ТЕНу | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Душова лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Глибина | 95 мм |
- Ціна: 5 219 ₴




