




Проточний електричний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 5.5 kW
Електричний проточний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 5.5 kW

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати свій товар у пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Наявність товару на конкретному складі уточнюйте заздалегідь у менеджера. |
Atlantic Ivory IV202 5.5 kW (душова стійка+шланг+лійка) - це електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, який надає можливість миттєвого отримання гарячої води. Пристрій має компактну конструкцію з високоякісного литого пластику та функцію плавного регулювання температури.
Щоб встановити необхідну температуру гарячої води, потрібно налаштувати два параметри: потужність нагрівальних елементів через регулятор потужності та потік води через водонагрівач за допомогою запірного вентиля, що входить у комплект. Нагрівальний елемент для водонагрівача являє собою мідний ТЕН потужністю 5.5 кВт. Пристрій може працювати лише з однією точкою споживання води.
На передній панелі Atlantic Ivory IV202 5.5 kW розміщений регулятор потужності ТЕНів, що дозволяє обрати режим роботи водонагрівача від 0.55 до 5.5 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє досягти максимально комфортної температури води для споживача. Однією з переваг проточних водонагрівачів Atlantic є їх здатність працювати при потоці води в 2 літри на хвилину, що робить ці водонагрівачі придатними для систем з низьким потоком води. Гарантійний термін обслуговування, що пропонується виробником, складає 2 роки.
Особливості та переваги
- Термостат захисту від закипання
- Датчик протоку (водонагрівач не активний, якщо потік менше 2 л/хв)
- Плавне регулювання потужності ТЕНу
- Стійкість до перепадів напруги до 400 В
- Душова лійка з п'ятьма режимами роботи
- Фільтри грубого очищення на вході в водонагрівач та душову лійку
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо усі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| Ivory IV202 SB 5.5 kW | Ivory IV202 5.5 kW | Ivory IV202 SB 7.0 kW | Ivory IV202 7.0 kW | |
| Макс. потужність ТЕНу | 5500 Вт | 7000 Вт | ||
| Тип ТЕНу | «Мокрий» мідний | |||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | |||
| Тип управління | Механічний з електронною платою | |||
| Установка | Вертикальна | |||
| Тип водонагрівача | Проточний безнапірний | |||
| Форма водонагрівача | Призма | |||
| Тип регулювання протоку | Гідравлічний (ручний) | |||
| Регулятор потужності ТЕНу | Зовнішній (на лицьовій стороні) | |||
| Тип регулювання потужності ТЕНу | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 5.5 кВт |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 3.8 бар |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Душова лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Глибина | 95 мм |
- Ціна: 3 729 ₴




