




Проточний електричний водонагрівач Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW
Електричний проточний водонагрівач Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар в пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Перед замовленням уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW - це електричний проточний водонагрівач потужністю 10.5 кВт, що забезпечує швидкий доступ до гарячої води. Прилад має компактний корпус, виготовлений з якісного литого пластику, та функцію плавного регулювання температури.
Щоб встановити необхідну температуру гарячої води, потрібно налаштувати два параметри: потужність нагрівальних елементів із регулятором потужності та протікання води через водонагрівач за допомогою змішувача. Водонагрівач обладнано двома мідними ТЕНами потужністю 4.5 кВт і 6 кВт. Пристрій здатен працювати з двома точками водоспоживання.
На передній панелі Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW розміщений регулятор потужності ТЕНів, який дозволяє вибирати режим роботи водонагрівача від 1 кВт до 10.5 кВт. Плавне регулювання потужності допомагає налаштувати оптимальну температуру води для користувача.
Серед переваг проточних водонагрівачів Atlantic - можливість функціонування при водяному потоці 2 літри за хвилину, що робить ці водонагрівачі підходящими для систем з мінімальним витратою води. Гарантійний термін обслуговування, що надається виробником, становить 2 роки.
Особливості та переваги
- Термостат для захисту від закипання
Датчик протоку (водонагрівач не функціонує, якщо потік менше 2 л/хв)
Плавне регулювання потужності ТЕНу
Стійкість до перепадів напруги до 400 В
Душова лійка з п'ятьма режимами роботи
Фільтри грубого очищення на вході водонагрівача та душовій лійці
Потребуете монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| Generation M777 MP 7.0 kW | Generation M777 MP 10.5 kW | |
| Макс. потужність ТЕНу | 7000 Вт | 10500 Вт |
| Тип ТЕНу | «Мокрий» мідний | |
| Підключення до електромереж | 230 В, 50 Гц | |
| Тип керування | Механічний з електронною платою | |
| Установка | Вертикальна | |
| Тип водонагрівача | Проточний напірний | |
| Форма водонагрівача | Призма | |
| Тип регулювання протоку | Гідравлічний (ручний) | |
| Регулятор потужності ТЕНу | Зовнішній (на лицьовій стороні) | |
| Тип регулювання потужності ТЕНу | Плавне регулювання | |
| Мінімальний проток | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 10.5 кВт |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 8.5 бар |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 5 919 ₴





