




80 л. Бойлер Bosch TR2000T 80 B Tronic 2000 T (мокрий тен)
Електричний водонагрівач Bosch TR2000T 80 B Tronic 2000 T об'ємом 80 літрів з мокрим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1х 2000 Вт). Тип управління: механічне. Час нагріву: 2 години 22 хвилини. Спосіб монтажу: настінний/вертикальний. Країна виробник: Україна. Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні компоненти + 5 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон з інструкцією по експлуатації.
Чудове рішення для родини з 2-3 осіб (при помірному використанні).
Інші моделі:
✅ 50 л. (для 1-2 осіб при помірному користуванні).
✅ 100 л. (для 3-4 осіб при помірному використанні).
Відео огляд бойлера Бош TR2000T 80 B Tronic 2000 T:
Особливості:
- Енергоефективність. Завдяки утепленню товщиною 22 мм, тепловтрати становлять 1,13 кВт на добу.
- Стійкість внутрішнього покриття. Бак протестований на тиск 16 бар, що вдвічі перевищує звичайний тиск води в квартирах.
- Надійність. Внутрішнє покриття бака виконано зі склокераміки, що є склоподібним матеріалом, загартованим при високій температурі (78°C - 85°C).
- Високий рівень безпеки. Безпека обладнання підтверджена незалежним випробувальним інститутом VDE.
- Ступінь захисту від вологи IP24. Ступінь захисту IP24 від проникнення вологи всередину пристрою дозволяє встановлювати та експлуатувати прилади у вологих приміщеннях.
Монтаж:


👉 Цікаві факти від компанії ТеплоDim:
🔥 4 рекомендації, які повинен знати кожен власник бойлера, водонагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 21.8 кг |
| Гарантійний термін | 64 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 821 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 452 мм |
- Ціна: 6 700 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці


