




50 л. Бойлер Bosch TR2000T 50 B Tronic 2000 T (мокрий тен)
Електричний водонагрівач Bosch TR2000T 50 B Tronic 2000 T на 50 літрів з мокрим ТЕНом. Потужність: 1500 Вт (1х 1500 Вт). Тип управління: Механічне. Час нагріву: 1 год. 56 хв. Установка: Настінний/Вертикальний. Країна-виробник: Україна. Гарантія: 12 міс. офіційної гарантії від виробника на електричні компоненти + 5 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон з інструкцією з експлуатації.
Чудове рішення для сімей з 1-2 осіб (при помірному споживанні води).
Відео огляд бойлера Бош TR2000T 50 B Tronic 2000 T:
Інші моделі:
✅ 80 л. (для 1-2 людей при помірному споживанні).
✅ 100 л. (для 3-4 осіб при помірному споживанні).
Особливості:
- Економія електроенергії. Завдяки теплоізоляції товщиною 22 мм, втрати тепла становлять 1,13 кВт на добу.
- Стійкість внутрішнього покриття. Бак протестований на тиск 16 бар, що вдвічі вище за звичайний водяний тиск у будинках і квартирах.
- Надійність роботи. Бойлер має внутрішнє покриття з склокераміки, яка є склоподібною речовиною, витриманою при високій температурі (78°C - 85°C).
- Високий рівень безпеки. Безпека пристрою підтверджена незалежним інститутом тестування VDE.
- Ступінь захисту від вологи IP24. Захист IP24 від попадання вологи у прилад дозволяє монтувати та експлуатувати його у вологих приміщеннях.
Монтаж:


👉 Цікаве від компанії ТеплоDim:
🔥 4 рекомендації, які повинен знати кожен власник бойлера, водонагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 15.7 кг |
| Гарантійний термін | 64 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 622 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 452 мм |
- Ціна: 5 800 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці


