Кошик
215 відгуків
-15% на Бойлери Ariston. Промокод: teplo | (098) 710 97 75Детальніше...
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Захист бойлера. Рекомендації

Захист бойлера. Рекомендації

Зміст

1. Запобіжний клапан.

2. Розширювальний бак.

3. Магнієвий анод.

4. ПЗВ / Диференціальний автомат

4 рекомендації від компанії ТеплоDim, які продовжать термін служби вашого бойлера, водонагрівача на роки.

 

запобіжний Клапан для водонагрівача, Бойлера
1. Запобіжний клапан

Під час встановлення водонагрівача на трубі подавання холодної води обов'язково необхідно встановити зворотно-запобіжний клапан.

Функції зворотно-запобіжного клапана:

-  Запобігає виходу води з водонагрівача назад в систему в разі відключення холодної води

-  Запобігає збільшенню тиску у водонагрівачі. Надлишок тиску внаслідок нагріву скидається шляхом зливу зайвої кількості води через відвідний канал.

Для нормального функціонування зворотньо-запобіжного клапана необхідно самостійно проводити регулярні перевірки з метою видалення водного каменя й запобігання блокуванню клапана. Для цього необхідно кожні 14 днів відкривати вихід клапану, повернувши важіль або гайку клапану (залежно від його типу). Клапан функціонує нормально, якщо вода тече з вихідного отвору, коли вихід відкритий. У випадку, якщо існуюча система трубопроводу не дозволяє відводити воду, яка крапає, в каналізацію, необхідно встановити розширювальний бак на вхідному патрубку водонагрівача.   

розширювальний бак на бойлер
2. Розширювальний бак

Використання розширювальних баків у системі водопостачання дає змогу отримати контрольоване подавання води з постійним тиском, що забезпечує стабільну безаварійну роботу сантехнічного обладнання. Вони встановлюються у випадках, коли необхідно виключити регулярне спрацювання запобіжного клапана, в силу тих  чи інших причини. Як то: неможливість або складність облаштування дренажу, можливість перемерзання дренажу тощо.

РБ компенсують зміни об'єму рідини у межах допустимої мінімальної і максимальної температури, а також підтримують тиск в проектному діапазоні та гасять гідроудари. Монтуються між зворотнім клапаном і бойлером. Це необхідно, щоб при відкритті крану користувачеві поступала відразу гаряча вода. Допускається схема підключення розширювального бака до бойлера, на виході гарячої води. Функціональних відмінностей в роботі групи безпеки не буде. При цьому в СГВ спочатку поступатиме захолола вода з РБ, що не зовсім комфортно. Тиск повітря в камері гідроакумулятора має бути на 0,25 Бар вище, ніж показники робочого натиску в магістралі, або на 0,2 Бар в більше, ніж встановлений тиск на виході редуктору. встановлений тиск на виході редуктора.

магнієвий анод для бойлера
3. Магнієвий анод

В процесі розширення / стискання внутрішньої ємності водонагрівача, в процесі нагріву води, емаль, якою вона покрита, тріскається. Через що утворюються мікротріщини, які спонукають надмірне окислення сталевих стінок внутрішнього бака.

Захисний анод виконаний з магнієвого сплаву. Магній вступає у взаємодію з вільним киснем, розчиненим у воді, запобігаючи окислення сталі. Без застосування магнієвого анода в місцях появи мікротріщин емалі, вода контактує зі сталлю, що призводить до корозії бака.

Для спрощення перевірки та заміни магнієвого аноду, в процесі монтажу водонагрівача рекомендується залишити 400 мм вільного простору під водонагрівачем, або з боку, залежно від обраного типу встановлення.

ПЗВ / Диференціальний автомат для бойлера
Для безпечного користування водонагрівачем, він обов'язково має бути заземлений.
     У випадку відсутності заземлення, єдиний можливий варіант забезпечити електричну безпеку при користуванні бойлером – це установка ПЗВ чи диференційного автомату. Прилад ставиться окремо на водонагрівач або на загальне введення електропроводки.
    Суть роботи пристроїв, якщо говорити коротко, полягає в наступному. Прилад встановлюється в розрив обох провідників (фази і нуля), по яких здійснюється електроживлення приміщень. За нормальних умов експлуатації струми, що протікають по фазному і нульовому провідникові рівні. Живлення залишається підключеним.
При виникненні струму витоку через один з дротів значення протікаючих струмів стануть різними. Облаштування захисного відключення або диференціальний автомат відключать обох провідників від споживача.
    Для монтажу в житлових приміщеннях передбачена установка таких приладів відключення, які спрацьовують на струм витоку 30 мА, де спрацьовування приладів не дозволяє отримати електричний удар небезпечний для здоров’я.

 

 

 
Інші статті
  • Як вибрати Чавунний твердопаливний котел для будинку?
    Вибір чавунного твердопаливного котла для будинку є непростим завданням для більшості власників житла, оскільки від цього в перспективі залежить ефективність опалення та гарячого водопостачання вашого будинку. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального чавунного котла.
  • Як вибрати електричний котел для будинку?
    Вибір електричного котла для будинку чи то квартири є непростим завданням для більшості власників житла. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального електричного котла для забезпечення комфортного та ефективного опалення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner