




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 8

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний котел на твердому паливі Thermasis ECO HEAT KP 8. Тип монтажу: Підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 48-54 (вугілля), 44-48 (деревина). Кількість секцій, шт: 8. Управління: Механічне. Максимальне навантаження (дрова/вугілля): 30/38 кг. Максимальна довжина дров: 70 см. Країна виробництва: Туреччина. Габарити (ВxШxГ): 980x475x1025 мм. Вага: 340 кг.
Рекомендована площа обігріву: до 460 м2.
Відео-огляд чавунного котла Thermasis ECO HEAT KP 8 від інтернет-магазину Teplodim
Інші моделі:
Thermasis ECO HEAT KP 7 (7 секцій). Площа обігріву: до 400 (кв.м)
Thermasis ECO HEAT KP 6 (6 секцій). Площа обігріву: до 340 (кв.м.)
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 8 повинен бути встановлений в окремому приміщенні. Необхідно забезпечити достатню циркуляцію свіжого повітря для спалювання пального. Обов'язково наявність вентиляційного отвору розміром 40 см на висоті 40 см від стелі.

Рекомендується використовувати один з двох методів для запобігання конденсації в продуктах згоряння:
- Встановлення триходового термостатичного клапана, наприклад Herz Teplomix DN 32. При взаємодії з клапаном, гаряча рідина надходить на подачу через резервну лінію, поки температура води не підійметься до 55°C. При 63 °C байпас повністю вимикається.
- Установка терморегулятора для контролю роботи циркуляційного насоса, який не активується, поки температура не перевищить встановлене значення. Це дозволяє швидше нагрівати воду та мінімізувати конденсацію.
Переваги твердопаливного чавунного котла Thermasis:
- Оптимізоване згоряння коксу, кам'яного й бурого вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість підвищення потужності за рахунок додавання секцій у середній частині конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагрівання. Принцип роботи простий: через опалювальний контур відбувається забір теплової енергії і передача в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додатковий відбір тепла, швидший обігрів забезпечується водяним охолодженням спіральної решітки в нижній частині котла;
- Включає термостатичний регулятор тяги REGULUS RT-4 і термометр PAKENS (гарантія 2 роки).
- Природна тяга - регулювання за допомогою термостата;
- Корпус виготовлений з якісного чавуну;
- Ретельно спроектована циркуляція димових газів;
- Висока віддача тепла теплообміннику завдяки спеціальній ребристій конструкції;
- Стійкість до корозії та тривалий термін служби - технологія лиття чавуну;
- Термометр - контролює температуру на виході з теплообмінника;
- Можливість додаткового монтажу контуру охолодження (захисту від перегріву);
- Функціонування в гравітаційних або відкритих системах;
- Великі дверцята для зручного завантаження пального - можливість використовувати поліна більшого діаметра;
- Тривалий час роботи котла на одному завантаженні.
Контроль згоряння.
При спалюванні дров можна закрити допоміжну повітряну затулку, щоб подовжити час горіння. Для корекції швидкості горіння, димову затулку на вихлопному патрубку з боку котла можна регулювати.

Чавунні котли ECO HEAT рекомендується встановлювати в гідравлічній системі з відкритим розширювальним баком (див. схему нижче). Циркуляційний насос можна встановити як на вхідній, так і на зворотній лініях котла.

Розміри:

Технічні характеристики Thermasis ECO HEAT KP:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 54 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 122.2 л |
| Об'єм води в котлі | 51.5 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 8 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 480 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 340 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 1025 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 72 765 ₴








