




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 7
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний твердопаливний котел Thermasis ECO HEAT KP 7. Спосіб встановлення: Підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 40-46 (вугілля), 36-42 (деревина). Кількість секцій, шт: 7. Управління: Механічне. Максимальне завантаження (дрова/вугілля): 26/33 кг. Максимальна довжина дров: 60 см. Країна виробник: Туреччина. Габарити (ВхШхГ): 980x475x925 мм. Вага: 310 кг.
Рекомендована площа обігріву: до 350 м2.
Відео-огляд чавунного твердопаливного котла Thermasis ECO HEAT KP 7 від інтернет магазину Teplodim
Інші моделі:
Thermasis ECO HEAT KP 6 (6 секцій). Площа обігріву: до 300 (кв.м)
Thermasis ECO HEAT KP 8 (8 секцій). Площа обігріву: до 400-450 (кв.)
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 7 Рекомендується встановлювати в окремому приміщенні. Необхідно забезпечити належну циркуляцію свіжого повітря, щоб підтримувати процес спалювання пального. Обов’язкова наявність вентиляційного отвору розміром 40 см на висоті 40 см від стелі.

Рекомендується застосовувати один з двох методів для запобігання конденсації в продуктах згорання:
- Встановлення триходового термостатичного клапана, наприклад Herz Teplomix DN 32. У взаємодії з клапаном, гаряча вода негайно подається через резервну лінію, поки температура води не досягне 55°C. При 63 °C байпас повністю відключається.
- Монтаж терморегулятора для управління циркуляційним насосом, який не активується, поки тепло не буде вище встановленого значення. Вода нагрівається швидше, конденсація буде мінімальною.
Переваги твердопаливного чавунного котла Thermasis:
- Згоряння коксу, бурого та кам'яного вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість збільшення потужності шляхом додавання секцій у середній частині конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагріву. Принцип роботи простий: Забір теплової енергії проходить через опалювальний контур і передається в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додатковий відбір тепла, швидший обігрів забезпечується водяним охолодженням спіральної решітки в нижній частині котла;
- Наявність термостатичного регулятора тяги REGULUS RT-4 і термометра PAKENS (гарантія 2 роки).
- Природна тяга - регулювання термостатом;
- Корпус котла виготовлений з якісного сірого чавуну EN-GJL 200, з ретельним поліруванням;
- Продумане циркуляцію димових газів;
- Висока тепловіддача теплообміннику завдяки продуманій ребристій конструкції;
- Висока корозійна стійкість і термін служби - технологія лиття чавуну;
- Термометр - контролює температуру на виході з теплообмінника;
- Можливість додаткового монтажу охолоджувального контуру (захисту від перегріву);
- Робота в гравітаційних або відкритих системах;
- Великі дверцята для завантаження пального - поліна більшого діаметру;
- Тривалість роботи котла на одному завантаженні.

- Інноваційний принцип циркуляції димових газів забезпечує рівномірну турбулентність, знижений зворотний тиск і підвищену ефективність.
- Особливе виконання асиметричної секції.
- Скорочення часу розпалювання між завантаженнями пального завдяки вільному доступу повітря всередині камери згоряння за рахунок вертикальних ребристих поверхонь.
Контроль згоряння.
При спалюванні дров можна закрити допоміжну повітряну затулку, щоб подовжити час горіння. Для регулювання швидкості горіння димову затулку на вихлопному патрубку на задній стороні котла можна відкривати або закривати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 46 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 104.8 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 310 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 925 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 61 662 ₴
- Спосіб упаковки: Пакування і комплектація Thermasis ECO HEAT KP 7. Котли транспортуються з повністю зібраним корпусом (секціями) лежачи на піддоні, металеві облицювання та теплоізоляція потрапляють у картонну тарку. До середини топки вкладено інструкція щодо експлуатації, регулятор тяги, всі необхідні гайки і шайби.









