




Бойлер комбінований Tiki GBK EconMCL 200 V9 (двоконтурний)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Tiki EconMCL 200 V9 на 200 літрів із сухим теном та теплообмінником площею 0,88 m2 для підключення до системи опалення (газовий, твердопаливний котел і так далі). Потужність ТЕНів: 2000 Вт (1+1 кВт). Управління: Електронне. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Гарантія: 120 міс. на бак, 24 міс. на електрику. Країна виробник: Сербія.
*CL – підключення до теплообмінника з лівого боку.
У комбінованому водонагрівачі Tiki EconMCL 200 V9 додатково вбудований трубний теплообмінник, який дозволяє нагрівати воду з інших джерел енергії (наприклад, центральне опалення, сонячні панелі або тепловий насос). Нагрівання води можливе як за допомогою електричного тену, так і теплообмінника, одночасно або окремо. Введення теплоносія в теплообмінник позначено червоним, а вихід синім. Максимальна температура теплоносія становить 85°C.
Нагрівач Tiki EconMCL також можна підключити до трубки циркуляції гарячої води. Циркуляція гарячої води забезпечує наявність гарячої води в усіх точках споживання в будь-який час. Зворотний трубопровід гарячої води підключається до роз'єму у верхній частині нагрівача. Перед підключенням зніміть пластикову кришку та відкрутіть ущільнюючий ковпачок на верхній частині нагрівача.
Відео-огляд комбінованого бойлера Tiki EconMCL 200 V9 від інтернет-магазину ТеплоДім
Особливості:
- Використання опалення та нагріву води з електричною енергією в поєднанні з іншими джерелами енергії через трубчастий теплообмінник;
- Якісна теплоізоляція;
- Регулювання температури: електронне;
- Температурні налаштування термостата: ECO;
- Можливість активації економічного режиму та режиму захисту від замерзання;
- Два безконтактні трубчасті нагрівальні елементи потужністю 2000 Вт (1,0 кВт + 1,0 кВт);
- Комбінований клапан 7 Бар (зворотний та запобіжний);
- Індикатор роботи ТЕНу;
- Високоякісна теплоізоляція;
- "сухі" ТЕНи.
Технічні характеристики теплообмінника Tiki EconMCL 200 V9:
| Площа теплообмінника: | 0.88 м² (17.6 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 11 хв. |
| Споживання електроенергії, кВт / 24 г.: | 12.86 кВт. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт / 24 г.) - вертикальний монтаж: | 1.55 кВт / 24 г. |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Сполучні та монтажні розміри (мм.):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 23 177 ₴





