




80 л. Бойлер Ariston WIFI VELIS PRO DRY 80 EU (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-----------------------------
Оплата частинами через Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 5 платежів.
-----------------------------

Електричний накопичувальний водонагрівач Ariston VELIS PRO DRY WIFI 80 EU

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевіряйте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Ariston VELIS PRO DRY WIFI 80 EU - надтонкий електричний водонагрівач з високою якістю, зручністю використання та елегантним дизайном. Цей водонагрівач має універсальний монтаж, адже його можна встановлювати як у горизонтальному, так і вертикальному положенні.
Сучасний високотехнологічний інтерфейс включає великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними елементами управління, індикатор рівня нагріву води та готовності до подавання води, що дозволяє вам швидко отримати всю важливу інформацію та з легкістю управляти водонагрівачем.
Водонагрівач обладнано функцією Wi-Fi, що дає можливість керувати ним з будь-якої точки через додаток Ariston NET, а функція Eco Evo самостійно вивчає ваші щоденні звички для подачі гарячої води саме тоді, коли вам це потрібно.
Інші моделі:
✅ Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU на 50 літрів - 16 443 грн. (для 1-2х осіб при помірному споживанні).
✅ Ariston VELIS PRO DRY WIFI 100 EU на 100 літрів - 17 139 грн. (для 3-4х осіб при помірному споживанні).
Маєте питання щодо товару або потрібна допомога? Напишіть у месенджер (клац):
![]() | ![]() |
Особливості та переваги
- Подвійна конструкція резервуара
- Підключення до Wi-Fi для дистанційного контролю
- Цифровий індикатор температури
- Електронне регулювання температури
- Функція Eco Evo
- Індикатор доступної гарячої води
- Два сухих тена по 1.5 кВт для швидкого та ефективного нагрівання води, скорочуючи час очікування
- Подвійний титановий анод + подвійний магнієвий анод для надійного захисту 2 резервуарів
- Запобіжний клапан, який витримує тиск 8 бар
- Великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками
- Універсальний монтаж на стіні, який дозволяє як горизонтальну, так і вертикальну установку
- Програмування за часом
- Стильний італійський дизайн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуючи порядність, надійність та високий стандарт |
Розміри:

Технічні характеристики
| VELIS PRO DRY WIFI 50 EU | VELIS PRO DRY WIFI 80 EU | VELIS PRO DRY WIFI 100 EU | |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP X4 | ||
| Макс. температура нагріву | 80 °С | ||
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | ||
| Потужність нагрівальних елементів | 2 х 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | ||
| Клас енергоефективності | B | ||
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 1 год. 34 хв. | 2 год. 16 хв. | 2 год. 47 хв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 28.3 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1087 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 275 мм |
- Ціна: 17 900 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





