




50 л. Бойлер Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU (плоский)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний накопичувальний водонагрівач Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі заздалегідь у менеджера. |
Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU - надтонкий електричний водонагрівач, який вражає високою якістю, відмінною зручністю використання та елегантним дизайном. Цей водонагрівач може похвалитися універсальністю установки, адже його можна монтажити як горизонтально, так і вертикально.
Сучасний інтерфейс включає великий рідкокристалічний екран із сенсорними клавішами, індикатором рівня гарячої води та показником готовності до подачі води, що дозволяє вам миттєво бачити всю важливу інформацію та зручно керувати водонагрівачем.
Водонагрівач оснащений вбудованою функцією Wi-Fi, що надає можливість управління з будь-якого місця за допомогою додатку Ariston NET, а також функція Eco Evo автоматично вивчає ваші щоденні звички, щоб подавати гарячу воду саме тоді, коли вам це потрібно.
Особливості та переваги
- Подвійна конструкція бака
- Підключення до мережі Wi-Fi для дистанційного контролю
- Цифровий індикатор температури
- Електронне регулювання температури
- Функція Eco Evo
- Індикатор наявності гарячої води
- Два сухих тена по 1.5 кВт для швидкого й ефективного нагрівання води, зменшуючи час очікування
- Подвійний титановий анод + подвійний магнієвий анод для надійного захисту двух резервуарів
- Запобіжний клапан, випробуваний за тиску 8 бар
- Великий рідкокристалічний екран із сенсорними кнопками
- Універсальна установка на стіні, дозволяє як горизонтальне, так і вертикальне розміщення
- Програмування за годинами
- Елегантний італійський дизайн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Ми швидко та якісно виконаємо всі роботи – гарантуємо надійність, чесність та високу якість |
Технічні характеристики
| VELIS PRO DRY WIFI 50 EU | VELIS PRO DRY WIFI 80 EU | VELIS PRO DRY WIFI 100 EU | |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP X4 | ||
| Макс. температура нагріву | 80 °C | ||
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | ||
| Потужність нагрівальних елементів | 2 х 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | ||
| Клас енергоефективності | B | ||
| Час нагрівання ΔT=45 °C | 1 год. 34 хв. | 2 год. 16 хв. | 2 год. 47 хв. |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 797 мм | 1087 мм | 1272 мм |
| Ширина | 511 мм | 511 мм | 511 мм |
| Глибина | 275 мм | 275 мм | 275 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 21.7 кг | 28.3 кг | 32.2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 21.7 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 797 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 275 мм |
- Ціна: 17 600 ₴



