




Бойлер комбінований Tiki GBK EconMCR 100 V9 (двоконтурний), тепл. 0.88 м²
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Tiki EconMCR 100 V9 на 100 літрів з сухим ТЕНом та теплообмінником площею 0,88 m2 (17.6 кВт), призначений для підключення до системи опалення (газові, твердопаливні котли тощо). Потужність ТЕНів: 2000 Вт (1+1 кВт). Управління: електронне. Монтаж: настінний/вертикальний. Гарантія: 120 місяців на бак, 24 місяці на електрику. Країна виробництва: Сербія.
*CR – підключення до теплообмінника з правого боку.
Комбінований водонагрівач Tiki EconMCR 100 V9 обладнаний додатковим трубним теплообмінником для нагрівання води від інших джерел енергії (наприклад, центрального опалення, сонячних панелей або теплових насосів). Нагрівання води за допомогою електричного ТЕНу та теплообмінника може здійснюватися одночасно або окремо. Введення теплоносія в теплообмінник позначено червоним, а вихід синім. Максимально допустима температура теплоносія досягає 85°C.
Нагрівач Tiki EconMCR можна також з'єднати з трубкою для циркуляції гарячої води. Циркуляція гарячої води дозволяє у всіх точках споживання постійно мати гарячу воду. Зворотний трубопровід гарячої води підключається до роз'єму у верхній частині нагрівача. Перед підключенням слід зняти пластикову кришку та відкрутити ущільнюючий ковпачок на верхній частині нагрівача.
Відео огляд комбінованого бойлера Tiki EconMCR 100 V9 від інтернет-магазину ТеплоДім
Особливості:
- Комбінування опалення та нагріву води за рахунок електроенергії разом з іншими джерелами енергії завдяки трубчастому теплообміннику;
- Високоякісна ізоляція;
- Температурне регулювання: електронне;
- Налаштування термостата: ECO;
- Можливість вибору економічного режиму та захисту від замерзання;
- Два безконтактні трубчасті елементи нагріву потужністю 2000 Вт (1,0 кВт + 1,0 кВт);
- Комбінований клапан 7 Бар (зворотний і запобіжний);
- Індикатор роботи ТЕНу;
- Високоякісна теплоізоляція;
- "сухі" ТЕНи.
Технічні характеристики Tiki EconMCR 100 V9:
| Площа теплообмінника: | 0.88 м² (17.6 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 9 хв. |
| Споживання електроенергії, кВт / 24 г.: | 12.71 кВт. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт / 24 г.) - вертикальний монтаж: | 1.33 кВт / 24 г. |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Розміри для підключення та монтажу (мм.):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 59 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 955 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 16 996 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





