




Бойлер комбинированный Ariston PRO1 R 100 VTS 1.8K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-------------------------------
Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 4 платежів.
------------------------------------

Комбінований водонагрівач, двоконтурний Ariston PRO1 R 100 VTS 1.8K, з об'ємом 100 літрів, оснащений мокрим ТЕНом та теплообмінником (площа 0.2 м2 / 2 кВт.), призначений для підключення до системи опалення (газовий котел, твердопаливний, електричний котел або сонячний колектор). Потужність: 1800 Вт. Кількість ТЕНів: 1, Час нагріву: 2 години 75 хв (від ТЕНа). Управління: механічне. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна виробництва: Італія. Гарантія: на бак: 60 міс., на електричні компоненти: 12 міс.
• VTS – підключення до теплообмінника ЛІВОРУЧ
Комплектація: запобіжний клапан, монтажна планка, гарантійний талон з інструкцією.
Якщо у вас є питання щодо товару або потрібно отримати допомогу, пишіть у месенджер (клац):
![]() | ![]() |
Основні характеристики Ariston PRO1 R 100 VTS 1.8K:
• Технологія Water Plus забезпечує на 16% * більше гарячої води
• Сучасний італійський дизайн / Екологічна поліуретанова ізоляція
• Великий магнієвий анод для запобігання корозії
• Термостат з подвійним захистом / Регульована температура на зовнішній панелі
• VTS – підключення зліва
Переваги бойлера непрямого нагріву Ariston PRO1 R 100 VTS 1.8K:
- дія такого водонагрівача не перевантажує електричну мережу в опалювальний період, оскільки бойлер залежить від центрального опалення і не споживає електрику;
- при правильному проектуванні бойлер демонструє високі показники продуктивності та оптимальне співвідношення витрат;
- внутрішня поверхня нагрівача і теплоносій не контактують з проточною водою, що гарантує безпечну і тривалу експлуатацію пристрою;
- завдяки рециркуляції гаряча вода стане доступною відразу після відкриття крана;
- бойлер непрямого нагріву легко можна переключити на інше джерело тепла або застосувати декілька.
Розміри для монтажу:

Схема підключення:

1. Сталевий бак з емальованим покриттям.
2. Теплообмінник.
3. Високощільна теплоізоляція.
4. ТЕН.
5. Управління з трьохклемним термостатом.
A. Подача холодної води до бойлера.
B. Вихід гарячої води з бойлера.
C. Подача теплоносія з котла.
D. Повернення теплоносія до котла.
E. Автоматика для управління насосом.
Монтаж і підключення комбінованого бойлера Ariston PRO1 R 100 VTS 1.8K:
👉 Цікава інформація від компанії ТеплоDim:
🔥 4 рекомендації, які повинен знати кожен власник бойлера, водонагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 166 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 7 700 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці








