




80 л. Бойлер Gorenje Tiki Supr ESD 80V9 (OGBS SM) / сухий тен
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний водонагрівач Gorenje Tiki Supr ESD 80V9 на 80 літрів з сухим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1000 + 1000). Кількість ТЕНів: 2. Керування: Електронне. Час нагріву (10-65 С): 2 год. 37 хв. Добова витрата електроенергії: 6,7 кВт. Монтаж: Настінний/Вертикальний. Гарантія: 10 років на бак, 24 міс. на електроніку. Країна-виробництва: Сербія.
Ця модель оснащена регулятором "EcoSmart", що підтримує інтелектуальний режим корекції. Це особливо зручно для тих, хто має регулярний графік (наприклад, щоденне прийняття душу/ванни в один і той же час). Електронний регулятор за тиждень запам'ятовує всі налаштування (звички) користувача, враховуючи їх під час нагріву води після завершення періоду самонавчання. Використання водонагрівача в режимі "EcoSmart" дозволяє зменшити споживання електроенергії до 25%.
*Виробник не забезпечує пристрій кабелем живлення.
Огляд водонагрівача (бойлера) Gorenje Tiki Supr SD 80 V9 від інтернет-магазину TeploDim:
Переваги:
- електронний блок управління;
- кнопка ввімкнення/вимкнення функції EcoSmart;
- функція захисту від легіонел;
- можливість використання кількох водорозбірних точок;
- кнопка увімкнення/вимкнення та регулювання температури;
- регулювання температури в діапазоні від 10 до 75 °C;
- діодний індикатор температури;
- захист від перегріву тена (у разі, якщо у баку немає води);
- дані зберігаються навіть без електроживлення;
- індикатор роботи в розумному режимі;
- індикатор діагностики;
- робочий тиск 9 бар;
- емальоване покриття та магнієвий анод для захисту бака від корозії.

Кнопка 1 - показує встановлену/фактичну температуру води в баку, сигналізує про несправності;
2 - кнопка On/Off, для установки температури;
3 - індикація роботи ТЕНа (тільки в моделях "EcoBase");
- індикація роботи функції "SMART" (тільки в моделях "EcoSmart");
4 - кнопка ввімкнення/вимкнення функції "SMART" (тільки в моделях "EcoSmart").
Увімкнення/вимкнення водонагрівача.
Щоб увімкнути водонагрівач, натисніть і утримуйте (3 секунди) кнопку 2.
При повторному натисканні та утримуванні (3 секунди) кнопки 2 водонагрівач перейде в режим готовності.
Водонагрівачі з електронним регулятором "EcoBase" забезпечують такі функції:
установка температури води, відображення температури води та діагностика несправностей.
Водонагрівачі з регулятором "EcoSmart", окрім функцій "EcoBase", мають також інтелектуальний режим корекції роботи, що дозволяє знизити споживання електрики.
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 15 869 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





