




80 л. Бойлер Gorenje OGBS 80 SMV9 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач GORENJE OGBS 80 SMV9 об'ємом 80 літрів із сухим теном. Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 2. Час нагріву (10-65 С.) 2 год. 37 хв. Управління: електронне. Тип монтажу: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Сербія. Гарантія на бак: 120 місяців, на електрику 24 місяці.
Основні можливості: ECO режим, smart режим, захист від замерзання, захист від легіонел, захист від перегріву, захист від перепадів напруги, регулювання температури, індикатор роботи.
Комплектація: запобіжний клапан, магнієвий анод, монтажна планка, інструкція з експлуатації.
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів? Без проблем, ми виконаємо усі роботи швидко, якісно та з гарантією!
Переваги водонагрівача Gorenje OGBS 80 SMV9:
- наявність 2 нагрівальних елементів (сухих ТЕНів);
- високоякісні матеріали для виготовлення бака;
- можливість налаштовувати потужність та температуру води на панелі керування;
- наявність функції EcoSmart;
- захист від корозії, надто низьких і високих температур;
- сучасний стильний дизайн.
Розміри для монтажу:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 15 869 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





