




Бойлер комбінований Gorenje GBK 200 OR RNV9 (для котла)
Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Gorenje GBK 200 OR RN з об'ємом 200 літрів, що має сухий ТЕН та теплообмінник площею 0,88 m2 (17.6 кВт) для підключення до системи опалення (газовий, твердопаливний котел тощо). Потужність ТЕНів: 2000 Вт (1+1 кВт). Управління: електронне. Тип монтажу: настінний/вертикальний. Гарантія: 120 міс. на бак, 24 міс. на електрику. Країна виробник: Сербія.
*RN – з’єднання до теплообмінника праворуч.
У комбінованому водонагрівачі Gorenje GBK 200 OR RNV9 також передбачено додатковий трубний теплообмінник для нагріву води з інших джерел енергії (наприклад, центральне опалення, сонячні панелі або тепловий насос). Нагрівання води може здійснюватися як електричним ТЕНом, так і через теплообмінник, при цьому можливе одночасне або роздільне їх використання. Введення теплоносія в теплообмінник позначено червоним, а вихід синім. Максимальна температура теплоносія становить 85°C.
Особливості:
- Використання одночасно опалення та водонагріву з електрики разом з іншими енергоджерелами через трубчастий теплообмінник;
- Якісна ізоляція;
- Регулювання температури: електронне;
- Температурні налаштування термостата: ECO;
- Наявність економічного режиму та режиму захисту від замерзання;
- Два безконтактні трубчасті повітряні нагрівальні елементи потужністю 2000 Вт (1,0 кВт + 1,0 кВт);
- Комбінований клапан 7 Бар (зворотний та запобіжний);
- Індикатор роботи ТЕНу;
- Якісна теплоізоляція;
- "сухі" ТЕНи.
Технічні характеристики Gorenje GBK 200 OR RN:
| Площа теплообмінника: | 0.88 м² (17.6 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 24 хв. |
| Споживання електроенергії, кВт / 24 г.: | 22.43 кВт. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові трати (кВт / 24 г.) - вертикальний монтаж: | 2.1 кВт / 24 г. |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Приєднальні та монтажні розміри (мм.):

RN - з’єднання до теплообмінника праворуч
LN - з’єднання до теплообмінника ліворуч.
Відео-огляд від інтернет-магазину TeploDim (Комбінований водонагрівач Gorenje GBK 200 OR RN):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 23 177 ₴





