




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний твердопаливний котел Thermasis ECO HEAT KP 10. Тип монтажу: Підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 64-70 (вугілля), 58-64 (деревина). Кількість секцій, шт.: 10. Керування: Механічне. Максимальне завантаження (дрова/вуг): 38/48 кг. Максимальна довжина дров: 90 см. Країна виробник: Туреччина. Габарити (ВхШхГ): 980x475x1225 мм. Вага: 400 кг.
Рекомендувана площа обігріву: до 600 м2.
Інші моделі:
Thermasis ECO HEAT KP 6 (6 секцій). Площа обігріву: до 320-350 (кв.м)
Thermasis ECO HEAT KP 8 (8 секцій). Площа обігріву: до 480 (кв.м)
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 10 необхідно встановлювати в окремому приміщенні. Слід забезпечити адекватну циркуляцію свіжого повітря для оптимального горіння пального. Обов'язковим є наявність вентиляційного отвору розміром 40 х 40 см, розташованого на висоті 40 см від стелі.

Рекомендуємо застосувати один з 2 методів для запобігання конденсації в продуктах згоряння:
- Установлення триходового термостатичного клапана, як, наприклад, Herz Teplomix DN 32. При його використанні гаряча струмінь одразу подається через резервну лінію, поки температура води не досягне 55 °C. При 63 °C байпас повністю відключається.
- Встановлення терморегулятора для контролю циркуляційного насоса, який не активується, поки температура не перевищить задане значення. Це забезпечить швидший нагрів та зменшить конденсацію.
Переваги котла Thermasis на твердому паливі:
- Спалювання коксу, кам'яного і бурого вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість збільшення потужності шляхом додавання секцій до середини конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагріву. Принцип дії простий: через опалювальний контур здійснюється забір теплової енергії, яка передається в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додатковий відбір тепла, прискорене нагрівання завдяки водяному охолодженню колосникової решітки в нижній частині котла;
- Наявність термостатичного регулятора тяги REGULUS RT-4 і термометра PAKKENS (гарантія 2 роки).
- Природна тяга повітря — регулювання термостатом;
- Корпус, виготовлений з високоякісного чавуну;
- Оптимізована циркуляція димових газів;
- Висока тепловіддача теплообміннику завдяки спеціальною ребристій конструкції;
- Висока стійкість до корозії та тривалий термін експлуатації завдяки технології лиття чавуну;
- Термометр — слідкує за температурою на виході з теплообмінника;
- Можливість встановлення додаткового контуру охолодження (для захисту від перегріву);
- Сумісність з гравітаційними або відкритими системами;
- Великі дверцята для завантаження пального — поліна більших розмірів;
- Тривалість експлуатації котла на одному завантаженні.
Контроль процесу горіння.
Під час спалювання дров допоміжну повітряну заслінку можна закрити, що дозволить продовжити час горіння. Для регулювання швидкості горіння димову засувку на вихлопному патрубці на задній стороні котла можна відкривати або закривати.

Чавунні котли ECO HEAT рекомендується встановлювати в гідравлічному контурі з розширювальним баком відкритого типу за схемами, наведеними нижче. Циркуляційний насос може бути встановлений як на подачі, так і на зворотній лінії котла.

Монтажні розміри:

Технічні характеристики Thermasis ECO HEAT KP:
| |||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 70 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 122.2 л |
| Об'єм води в котлі | 63.5 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 10 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 640 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 400 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 1225 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 88 641 ₴
- Спосіб упаковки: Thermasis ECO HEAT KP 10 64-70 кВт упакований у картон у зібраному вигляді на піддоні та в дерев'яному каркасі.








