Новинка










Сталевий панельний радіатор Protherm тип 22 500x700 мм (з бічним під'єднанням)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Радіатор Protherm 22 виконаний в сучасному дизайні з зручною системою підключення. Призначений для використання в системах водяного опалення закритого типу: для адміністративних, громадських будівель, а також для житлових приміщень. Радіатор виготовлений з низьковуглецевої холоднокатаної сталі високої якості, товщина якої становить 1.25 мм. Protherm 22 розрахований на робочий тиск 10 барів і максимально допустиму температуру теплоносія 110 °C. В умовах заводу проходили успішні випробування на гідравлічний тиск 13 барів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Туреччина |
| Теплова потужність | 1267 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 3.64 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 19.04 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
- Ціна: 4 765 ₴
