Топ продаж










Сталевий панельний радіатор Protherm тип 22 500x1000 мм (з бічним під'єднанням)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Protherm 22 виготовлений в актуальному дизайні з зручною системою підключення. Призначений для використання в замкнених системах водяного опалення: в адміністративних, громадських спорудах, а також в житлових будинках. Радіатор виготовлений з якісної низьковуглецевої холоднокатаної сталі, відзначається товщиною 115 мм. Protherm 22 розрахований на робочий тиск у 10 барів і максимальну температуру теплоносія до 110 °C. В умовах заводу були успішно проведені випробування на гідравлічний тиск в 13 барів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 26.2 кг |
| Виробник | Protherm |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 1811 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 115 град. |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Тип радіатора | 22 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 6 354 ₴

