




Водонагрівач електричний Ariston Andris 6 Lux OR (над мийкою)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston Andris 6 Lux OR — елегантний водонагрівач зі встановленням над мийкою, який дасть змогу розв'язати проблему з гарячою водою на кухні або у ванній як у квартирі, так на дачі або в приватному будинку. Завдяки привабливому виготовленню, він матиме гармонійний вигляд у будь-якому інтер'єрі, а компактні розміри дадуть змогу встановити його в малогабаритних і малодоступних місцях. Бак виготовлений із листової сталі, захищеної дрібнодисперсною емалею. Нагрівач забезпечений простим і зрозумілим регулятором для оперативної зміни температурного режиму, а збільшений магнієвий анод забезпечує додатковий захист.
🔥 Залиш відгук і отримай 20 грн на Телефон. 👉 Умови Акції!
Можливий самовитяг: г. Львів, Киев, Вінниця Дніпро, Івано-Франковськ, Тернополь, Луцк, Рівно, Одесса. Наявність на конкретному складі уточнюйте.
Особливості та переваги
- Titan Shield - внутрішній бак покритий титановою емаллю, яка запікається при високих температурах. Це робить його стійким до корозії та перепадів тиску.
- Прямокутна форма бака
- Мідний тен - на відміну від сталевих аналогів, мідний нагрівальний елемент краще проводить тепло і має антибактеріальні властивості.
- Тестування бака за 16 барів
- Збільшений магнієвий анод для додаткового захисту
- Nanomix — система розподілу води в баку
- Теплоізоляція з пінополіуретану
- Фланець - полегшує сервісне обслуговування
- Простота встановлення
- Компактний розмір
Потрібен монтаж Водонагрівача (бойлера), г Київ, Львів, Дніпр, Одеса? Без проблем, виконаймо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 6 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 31.5 мм |
| Ширина | 31.5 мм |
| Глибина | 25 мм |
- Ціна: 4 600 ₴
