-10%






Бойлер Gorenje TIKI GBF 150 T/V9 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач TIKI GBF 150 T/V9 на 150 літрів з сухою ТЕНом. Потужність: 1400 Вт (2 х 0.7 Вт). Тип управління: механічне. Час нагріву, t 75С: 8 год. 25 хв. Тип монтажу: настінний/вертикальний. Країна виробництва: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії на електричні елементи + 10 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон зі схемою використання.
* Виробник не постачає виріб з електричним шнуром для підключення!
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Доступність на конкретному складі уточнюйте.
Чудове рішення для сім'ї з 2-3 осіб (при помірному споживанні).
Особливості:
- 2 незалежних сухих ТЕНи по 700 Вт. Можуть працювати як в парі, так і поодинці;
- Робочий тиск: 9 бар;
- Якісна екологічна теплоізоляція з товщиною від 17 мм. Мінімальні втрати тепла і раціональне споживання електроенергії;
- Магнієвий анод. Додаткова захист від жорсткої води та накипу;
- Режим економічного нагріву (±55°C);
- Режим "Антизамерзання". Особливо важливий, якщо температура в приміщенні опускається до ± 10°C.
Потрібен монтаж водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи якісно, швидко, з гарантією!
Монтажні розміри:

Відео-огляд Gorenje TIKI GBF 150 T/V9 від інтернет-магазину TeploDim:
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція до електричного водонагрівача Gorenje TIKI GBF 150 T/V9 (358195).:
| Gorenje GBF 150 T/V9 (358195) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1318 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 12 614 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
