




20 кВт. Газова колонка Matrix JSD20 10 L (від батарейок)
MATRIX
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


---------------------------------------
Оплата частинами доступна через Rozetka, ПриватБанк, Monobank - до 3 платежів. Деталі уточнюйте у менеджера.

Газовий проточний водонагрівач Matrix JSD20 10 L, з димохідною системою. Потужність: 20.0 кВт. Запалювання: електричне (необхідні батарейки не включені в комплект). Продуктивність: 10,0 л/хв. Керування: механічне. Теплообмінник: мідний. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Україна. Гарантія: 12 місяців від виробника!
Габарити (ВхШхГ): 595x330x160 мм, Вага: 8.0 кг.
Газовий проточний водонагрівач Matrix має такі переваги:

- Запалювання газової колонки відбувається м'яко, без бавовни, при нормальному тиску газу.
- Внутрішній запобіжний клапан. Його мета - автоматично знижувати тиск (вище 10 МПа), щоб уникнути пошкоджень.
- Датчик іонної індукції контролює подачу газу в колонку (якщо газ не надходить, прилад автоматично вимикається).
- Датчик тяги (у разі недостатньої тяги або її відсутності, пристрій швидко відключається).
- Захист від перегріву теплообмінника (якщо температура перевищує 80 ° C, пристрій автоматично вимикається).
- Димохідна колонка "Іскра" підходить для експлуатації в багатоповерхових будинках – працює при низькому тиску води (0,25 бар).
- Система контролю перегріву захищає теплообмінник, вимикаючи форсунку після 20 хвилин роботи на максимальних потужностях.
- Вбудований сітчастий фільтр на подачі холодної води запобігає засміченню теплообмінника.
- Спеціальна конструкція форсунки запобігає відриву полум’я від сопел.
- Система "Dry-Burn" запобігає загорянню без води (газовий клапан вимикається автоматично в разі горіння без води).
- Можливість роботи в режимі "зима-літо"
Монтаж та підготовка пристрою до роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Ручний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 4 960 ₴



