




Бойлер Tiki GBF 80 V9 (сухий тен) 80л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Електричний водонагрівач Tiki GBF 80 V9 ємністю 80 літрів, обладнаний сухим ТЕНом. Показник потужності: 1400 Вт (2 х 0.7 Вт). Управління: механічне. Час нагріву: 3 години 40 хвилин. Споживання електричної енергії [kWh/24h]: 6,63. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Сербія. Гарантія: 24 місяці на електричні компоненти від виробника + 10 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон разом з інструкцією з експлуатації.
* Виробник не постачає виріб з електричним шнуром для підключення!
Чудове рішення для родини з 2-3 осіб (при помірному використанні).
Інші моделі:
✅ Tiki GBF 50 V - 7556 грн. (для 2-х осіб при помірному використанні).
✅ Tiki GBF 100 V - 9083 грн. (для 3-4 осіб при помірному використанні).
Особливості:
- Два автономних сухих ТЕНи по 700 Вт. Якщо один з ТЕНів виходить з ладу, другий продовжує працювати.
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція з товщиною від 17 мм. Мінімальні втрати тепла забезпечують економічне споживання електроенергії;
- Магнієвий анод. Додатковий захист від жорсткої води, накипу;
- Режим економічного нагріву (±55°C);
- Режим "Антизамерзання". Особливо актуально, якщо температура в приміщенні опускається до ± 10°C.
Монтажні розміри:

Рекомендація щодо сервісного обслуговування:
- Щороку перевіряйте стан магнієвого аноду. При низькому зносі, замінюйте його раз на 24 місяці (обов'язково для дії гарантії на водонагрівач).
- Регулярно робіть візуальний огляд запобіжного клапана та переконуйтесь, що він не заблокований.
- Не менше одного разу на рік проводьте огляд та очищення від накипу і інших відкладень внутрішньої поверхні баку та ТЕНа.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція до електричного водонагрівача Tiki GBF 80 V9 (700147), каталоги, сертифікати:
| Gorenje GBF 80 V9 (735711) - Посібник користувача |
| Gorenje GBF 80 V9 (735711) - Сертифікат відповідності (якості) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 250 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 771 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 9 814 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



