




150 л. Бойлер підлоговий комбінований Tiki Gorenje GV2 SPACE 150 / тепл. 0.90 м2 + тен 3 кВт.

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК В УКРАЇНІ


-------------------------------
Оплата частинами через Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 5 платежів. Докладніше у менеджера.

Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Tiki GV2 SPACE 150 в обсязі 150 літрів, оснащений електричним теном потужністю 3 кВт та теплообмінником площею 0,90 m2 (17.6 кВт) для підключення до систем опалення (газові, твердопаливні котли, теплові насоси тощо) Монтаж: Підлоговий. Гарантія: 120 міс. Країна-виробник: Сербія.
У комбінованому водонагрівачі Tiki GV2 SPACE 150 вбудований трубний теплообмінник для нагріву води іншими джерелами енергії (наприклад, центральне опалення, сонячні панелі або тепловий насос). Нагрівання води можливе як через електричний тен, так і через теплообмінник, і може здійснюватись одночасно або окремо. Введення теплоносія у теплообмінник позначено червоним, а вихід — синім. Максимальна температура теплоносія 85°C.
Водонагрівач Tiki GV2 SPACE 150 можна також підключити до системи циркуляції гарячої води. Це дозволяє завжди і швидко отримувати гарячу воду у всіх точках споживання.
✅ Відео-огляд Tiki GV2 SPACE 150 від інтернет-магазину TeploDim
Технічні характеристики теплообмінника Tiki GV2 SPACE 150:
| Площа теплообмінника: | 0.90 м2 (17.6 кВт); |
| Об'єм теплообмінника | 4.2 л. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт/24 год) : | 1.50 кВт / 24 год |
| Під'єднання до водопроводу: | G 3/4 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
✅ ПІД'ЄДНАННЯ ЕЛЕКТРОНАГРІВУ
Електронагрівач підключається до блоку керування опалювальною системою з регульованою напругою 220-240 В, 50/60 Гц. Для з'єднання електронагрівача з блоком керування (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел тощо) потрібно встановити з'єднувальний кабель діаметром щонайменше 2,5 мм2 (H05VV-F 3G 2,5 мм2), при цьому потрібно зняти кришку. Під'єднання кабелю безпосередньо до затискачів терморегулятора та заземлення до бічної стінки нагрівача представлене на ескізі нижче.
Вбудований терморегулятор електронагрівача попередньо налаштований на максимальну температуру (75 °C). Під час налаштування блоку керування вам потрібно враховувати цю температуру. Якщо задана температура буде перевищена, вбудований термостат у баці для гарячої води вимкнеться.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Мінімальний тиск води | 0.6 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1318 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Під'єднання до води | G 3/4 |
| Під'єднання теплоносія | G 3/4 |
- Ціна: 27 000 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





