




120 л. Бойлер комбінований підлоговий Tiki Gorenje GV2 SPACE 120 / тепл. 0.90 м2 + тен 3 кВт.

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-------------------------------
Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, безкоштовно - до 5 платежів. Допомогу надасть менеджер.

Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Tiki GV2 SPACE 120 з ємністю 120 літрів, електро-теном 3 кВт та теплообмінником площею 0,90 m2 (17.6 кВт), призначений для підключення до системи опалення (газовий, твердопаливний котел, тепловий насос тощо). Монтаж: Підлоговий. Гарантія: 120 міс. Країна-виробник: Сербія.
Комбінований водонагрівач Tiki GV2 SPACE 120 оснащений додатковим трубним теплообмінником для нагріву води від інших джерел енергії (наприклад, центрального опалення, сонячних панелей або теплового насоса). Нагрів води може здійснюватися одночасно за допомогою електричного тена або теплообмінника. Введення теплоносія у теплообмінник позначене червоним, а вихід — синім. Максимальна температура теплоносія 85°C.
Нагрівач Tiki GV2 SPACE 120 можна також підключити до трубки циркуляції гарячої води. Це дозволяє миттєво отримати гарячу воду в усіх точках споживання.
✅ Відео-огляд Tiki GV2 SPACE 120 від інтернет-магазину TeploDim
Технічні характеристики теплообмінника Tiki GV2 SPACE 120:
| Площа теплообмінника: | 0.90 м2 (17.6 кВт); |
| Об'єм теплообмінника | 4.2 л. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт/24 год) : | 1.40 кВт / 24 год |
| Під'єднання до водопроводу: | G 3/4 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
✅ ПІД'ЄДНАННЯ ЕЛЕКТРОНАГРІВУ
Електронагрівач підключається безпосередньо до системи управління опаленням із регульованою напругою 220-240 В, 50/60 Гц. Для зва'язку електронагрівача з блоком управління (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел та інші) потрібно використати з'єднувальний кабель з діаметром не менше 2,5 мм2 (H05VV-F 3G 2,5 мм2), для чого спершу необхідно відкрутити кришку. Під'єднання кабелю безпосередньо до контактів терморегулятора та заземлення до бічної стінки нагрівача ілюстровано на схемі нижче.
Вбудований терморегулятор електронагрівача попередньо налаштовано на максимум (75 °C). Під час налаштування блоку керування ви зобов'язані дотримуватись цієї температури. Якщо максимальна температура перевищена, вбудований термостат у накопичувальному баку гарячої води автоматично вимкнеться.

✅ ПІД'ЄДНАННЯ ДО ВОДОПОСТАЧАННЯ
Щоб уникнути витоків води з запобіжного клапана, на вході резервуара слід встановити розширювальний бак для побутового водопостачання, об'єм якого має становити не менш ніж 5%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Мінімальний тиск води | 0.6 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1103 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Під'єднання до води | G 3/4 |
| Під'єднання теплоносія | G 3/4 |
- Ціна: 25 574 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. в коробці





