




100 л. Бойлер підлоговий комбінований Tiki Gorenje GV2 SPACE 100 / тепл. 0.90 м2 + тен 3 кВт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-------------------------------
Оплата частинами через Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 5 платежів. Детальніше у менеджера.

Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) Tiki GV2 SPACE 100 на 100 літрів з електричним ТЕНом 3 кВт і теплообмінником площею 0,90 m2 (17.6 кВт) для підключення до системи опалення (газовий, твердопаливний котел, тепловий насос тощо). Монтаж: Підлоговий. Гарантія: 120 міс. Країна виробник: Сербія.
У комбінованому водонагрівачі Tiki GV2 SPACE 100 додатково вбудовано трубний теплообмінник для підігріву води іншими джерелами енергії (наприклад, центральне опалення, сонячні панелі або тепловий насос). Нагрівання води може відбуватися одночасно або окремо за допомогою електричного ТЕНу та теплообмінника. Введення теплоносія у теплообмінник позначено червоним, а вихід - синім. Максимальна температура теплоносія 85°C.
Нагрівач Tiki GV2 SPACE 100 можна також під'єднати до трубки циркуляції гарячої води. Циркуляція гарячої води забезпечує наявність гарячої води у всіх точках споживання в будь-який момент.
✅ Відео-огляд Tiki GV2 SPACE 100 від інтернет-магазину TeploDim
Технічні характеристики теплообмінника Tiki GV2 SPACE 100:
| Площа теплообмінника: | 0.90 м2 (17.6 кВт); |
| Об'єм теплообмінника | 4.2 л. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Теплові втрати (кВт/24 год) : | 1.24 кВт / 24 год |
| Під'єднання до водопроводу: | G 3/4 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
✅ ПІД'ЄДНАННЯ ЕЛЕКТРОНАГРІВУ
Електричний нагрівач живиться від блоку управління опалювальною системою з регульованою напругою 220-240 В, 50/60 Гц. Для під'єднання електричного нагрівача до блоку управління (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел тощо) необхідно використовувати з'єднувальний кабель діаметром не менше 2,5 мм2 (H05VV-F 3G 2,5 мм2), для чого слід зняти кришку. З'єднання кабелю відбувається безпосередньо до затискачів терморегулятора та заземлення на бічній стінці нагрівача, що показано на ескізі нижче.
Вбудований терморегулятор електричного нагрівача за замовчуванням налаштований на максимум (75 °C). При налаштуванні блоку управління ви обмежені цією температурою. Якщо буде перевищено максимальну температуру, вбудований термостат в накопичувальному баку гарячої води вимкнеться.

✅ ПІД'ЄДНАННЯ ДО ВОДОПОСТАЧАННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 57 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Мінімальний тиск води | 0.6 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 948 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Під'єднання до води | G 3/4 |
| Під'єднання теплоносія | G 3/4 |
- Ціна: 23 933 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. в коробці





