безкоштовна доставка
-13%










15 л. Бойлер маленький Gorenje Tiki Mini P 15 (GT O) / на кухню, Над мийкою
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank, 0% комісії - до 3 платежів. Або БОНУС -200 грн. від загальної вартості. Деталі уточнюйте у менеджера.

Gorenje Tiki Mini P 15 - це водонагрівач компактного розміру, здатний швидко забезпечити потреби в гарячій воді. Він ідеально підходить для використання в кухнях, лабораторіях, майстернях або для дому та дачі. Середня товщина ізоляції складає 30 мм. Час нагріву (10-65 С): 29 хв. Бойлер Tiki Mini P 15 - компактний пристрій ергонічної прямокутної форми.
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Уточнюйте наявність на конкретному складі.
Відеоогляд бойлера
Особливості та переваги
- Вертикальна установка на стіні
- Монтаж над умивальником
- Робочий тиск 9 барів
- Захист від замерзання
- Ступінь захисту IP24
- Емальоване покриття та магнієвий анод
Потрібен монтаж водонагрівача, м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, здійснимо всі роботи на високому рівні, швидко та з гарантією!
Монтаж:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
- Ціна: 7 392 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





