




21 кВт. Газова колонка Ariston FAST EVO ONT B 11 NG UA (з модуляцією полум'я)

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


-----------------------------
Оплата частинами через Rozetka, ПриватБанк, Monobank, без комісії - до 5 платежів.
-----------------------------------

Газовий проточний водонагрівач Ariston FAST EVO ONT B 11 NG UA, димохідного типу. Потужність: 21.5 кВт. Запалювання: електричне (від батарейок, не входять в комплект). Продуктивність: 11,0 л/хв. Управління: механічне. Теплообмінник: мідний. Діаметр димаря: Ø110 мм. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна виробництва: Італія. Гарантія: 24 місяці від виробника!
Розміри (ВхШхГ): 580x310x210 мм, Вага: 8.9 кг.
Відео-огляд на газову колонку Арістон FAST EVO ONT B 11 від інтернет-магазину Teplodim

- модуляція полум'я;
- можливість роботи при низькому тиску, від 0.1 бар;
- висока продуктивність;
- електронне запалювання;
- система запобігання перегріву;
- сенсор полум'я;
- клапан для високого тиску;
- електронний контроль температури;
- італійський стиль.
Монтаж

- B. Патрубок для подачі в контур ГВП 1/2”
- C. Газопідведення 1/2”
- D. Холодна вода 1/2”
Переконайтесь у наступному:
- клапан подачі газу закритий;
- витяжна труба для продуктів згоряння має бути правильною, без перешкод;
- всі необхідні вентиляційні отвори у приміщенні мають бути відкриті (установка типу B).
Переведіть ручку між мінімальним та максимальним значеннями. Запустіть пристрій, відкривши кран ГВП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 21.5 кВт |
| Продуктивність | 11 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.25 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 20 мбар |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Ручний |
| Мінімальний тиск води | 0.1 бар |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 9 000 ₴



