




50 л. Бойлер Ariston PRO1 R 50 V 1,8K PL EU (мокрий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний електричний накопичувальний водонагрівач Ariston PRO1 R 50 V 1,8K PL EU

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має змогу самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами транспортної компанії "Нова Пошта". Перед приїздом уточніть наявність товару на складі у менеджера. |
Ariston PRO1 R 50 V 1,8K PL EU - електричний накопичувальний водонагрівач з "мокрим" нагрівальним елементом, який забезпечує стабільне постачання гарячої води у квартирі, приватному будинку або на дачі. Технологія WaterPlus дозволяє утримувати холодну воду, що надходить, на дні бака, що зменшує змішування холодної та вже накопиченої гарячої води. Це забезпечує збільшення кількості гарячої води на 16%.
Інноваційна технологія TitanShield гарантує тривалий термін експлуатації водонагрівача, а також захист від корозії завдяки природним властивостям титану і дії великого магнієвого аноду. Нагрівач обладнаний зручним і зрозумілим регулятором для швидкої зміни температури. Надійна модель, яка прикрасить ваше житло і додасть відчуття комфорту.
Особливості та переваги
- Зручна панель управління, що використовує сучасні технології
- Технологія Water Plus: на 16% більше гарячої води
- Зовнішній механічний терморегулятор
- Високоякісний бак з титановим покриттям
- Збільшений магнієвий анод
- Водостійка ізоляція з екологічного поліуретану
- Стильний італійський дизайн, який стане прикрасою вашого інтер'єру
Потребується монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтесь, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| PRO1 R 50 V 1,8K PL EU | PRO1 R 80 V 1,8K PL EU | PRO1 R 100 V 1,8K PL EU | |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP X3 | ||
| Макс. температура нагріву | 75 °С | ||
| Потужність електричного нагрівача | 1800 Вт | ||
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1800 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 1 год. 27 хв. | 2 год. 19 хв. | 2 год. 54 хв. |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 573 мм | 778 мм | 918 мм |
| Ширина | 450 мм | 450 мм | 450 мм |
| Глибина | 480 мм | 480 мм | 480 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 16.5 кг | 21 кг | 24.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 573 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 6 200 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці


