




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 2 - VORTEX/GM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 2 - VORTEX/GM

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар в пункті самовивезення, що знаходиться в м. Львів, або скористатись послугами служби доставки "Нова Пошта". Перед заїздом уточнюйте наявність товару на складі у менеджера. |
Електронасоси Pedrollo TOP-VORTEX/GM призначені для відкачування брудної води, яка не є хімічно агресивною до матеріалів насоса. Конструктивні особливості забезпечують легке використання та безпечну експлуатацію завдяки належному охолодженню двигуна та подвійному ущільненню вала. Рекомендуються для домашнього використання, відведення забрудненої води, спорожнення резервуарів, відкачування домашніх стоків, а також для спорожнення колекторів, навіть якщо у воді є тверді частки розміром до Ø 25 мм.
Продуктивність
- До 155 л/хв (9.3 м³/год)
- Напір до 7.6 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 3 м (з кабелем живлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (короткочасно до +90 °C тривалістю до 3 хвилин)
- Проходження твердих часток у зваженому стані до 25 мм
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 5 м
- Поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживана потужність

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7.6 м |
| Пропускна здатність | 9.3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 288 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 9 996 ₴



