




Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 1-EVO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 1-EVO

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість забрати замовлення у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед візитом уточніть наявність товару на складі у менеджера. |
Електронасоси Pedrollo TOP MULTI-EVO рекомендуються для перекачування чистої води та рідин, які не є агресивними до матеріалів конструкції насосу. Завдяки своїй високій ефективності та надійності, вони ідеально підходять для побутового водопостачання з резервуарів, баків або глибоких колодязів, а також для забору дощової води з водойм, що використовується для ручного поливу або харчування систем зрошення.
Продуктивність
- Подача до 75 л/хв (4.5 м³/год)
- Напір до 26 м
Обмеження в експлуатації
- Глибина занурення до 3 м (з електричним кабелем відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Манометрична висота всмоктування до 7 м
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
Основна комплектація
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Поплавковий вимикач
- Антивібраційні ніжки
- Штуцер Ø 35 мм
- З'єднувальна муфта з клапаном
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага



Споживана потужність

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 26 м |
| Пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 337 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 12 446 ₴





