




Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 3
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 3

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення у м. Львів або скористатися послугами "Нової Пошти". Перед візитом уточніть наявність товару на складі у менеджера. |
Електронасоси Pedrollo TOP MULTI рекомендуються для перекачування чистої води та інших рідин, що не завдають шкоди матеріалам насоса. Завдяки своїй високій продуктивності та надійності, вони ідеально підходять для побутового водопостачання з резервуарів, баків або глибоких колодязів, забору дощової води з водойм для ручного поливу або для живлення систем зрошення.
Продуктивність
- Подача до 120 л/хв (7.2 м³/год)
- Напір до 30.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем живлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Мінімальний рівень осушення: 35 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
Базова комплектація
- Кабель живлення завдовжки 10 м
- Поплавковий вимикач
- Антивібраційні ніжки
- Штуцер Ø 35 мм
- З'єднувальна муфта з клапаном
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага



Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 30.5 м |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 16 170 ₴





