




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3 - LA (версія для агресивних рідин)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3 - LA (для агресивних рідин)

Кожен відвідувач інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення у м. Львів або скористатися послугами "Нова Пошта". Для уточнення наявності товару на конкретному складі, будь ласка, зверніться до менеджера. |
Насоси Pedrollo серії TOP-LA ідеально підходять для дренажу чистої води без абразивних часток, а також агресивних рідин. Вони можуть впоратися з хімічно активними рідинами без шкоди для компонентів завдяки якісним стійким матеріалам виготовлення. Використані технологічні рішення гарантують легкість в експлуатації та надійність роботи насоса за рахунок повного охолодження двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Рекомендується для термінового осушення невеликих затоплених приміщень (квартири, підвали, гаражі), відведення побутових стоків (з пральних та посудомийних машин) і для випорожнення малих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 260 л/хв (15.6 м³/год)
- Напір до 10.4 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 3 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (короткочасно до 3 хвилин до +90 °C)
- Проходження твердих часток у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 14 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10.4 м |
| Пропускна здатність | 15.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 13 230 ₴





