




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 5-GM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 5-GM

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати продукцію в пункті самовивезення у м. Львів, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі заздалегідь у менеджера. |
Насоси Pedrollo серії ТОР-GM ідеально підходять для відкачування чистої води без абразивних часток. Використані конструктивні рішення забезпечують легкість в експлуатації та безпечну роботу насоса завдяки повному охолодженню електродвигуна та подвійному механічному ущільненню вала. Вони рекомендовані для термінового осушення невеликих затоплених приміщень (житлових площ, підвалів, гаражів), відведення побутових стоків (від пральних і посудомийних машин), а також для спорожнення невеликих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 360 л/хв (21.6 м³/год)
- Напір до 15.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 5 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (тимчасово до +90 °C не більше 3 хвилин)
- Пропуск тверді частинки у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 30 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15.5 м |
| Пропускна здатність | 21.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 11.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 337 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 17 640 ₴



