




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3-GM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3-GM

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість особисто забрати товар в пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед приїздом уточніть наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Насоси Pedrollo серії ТОР-GM призначені для відкачування чистої води без абразивних елементів. Використані конструкційні рішення забезпечують легкість експлуатації та безпеку роботи насоса за рахунок ефективного охолодження двигуна та подвійного механічного ущільнення валу. Вони рекомендуються для термінового осушення невеликих затоплених зон (житлові приміщення, підвали, гаражі), відведення побутових стоків (з пральних та посудомийних машин) та для відкачування малих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 260 л/хв (15.6 м³/год)
- Напір до 10.4 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 3 м (з відповідною довжиною кабелю електроживлення)
- Температура рідини до +40 °C (можливе короткочасне підвищення до +90 °C до 3 хвилин)
- Проходження твердих часток у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 14 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 5 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10.4 м |
| Пропускна здатність | 15.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 11 711 ₴



