




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 5

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість забрати товар самостійно у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед покупкою уточнюйте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Насоси Pedrollo серії ТОР підходять для відкачування чистої води, без абразивних часток. Використані конструктивні особливості гарантують легкість в експлуатації і безпечну роботу насоса завдяки повноцінному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Вони рекомендовані для екстреного осушення маленьких затоплених приміщень (квартири, підвали, гаражі), відведення побутових стоків (з пральних та посудомийних машин), а також для викачування малих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 360 л/хв (21.6 м³/год)
- Напір до 15.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 5 м (з електроживленням відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (максимальна температура рідини до +90 °C короткочасно до 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у суспензії до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 30 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15.5 м |
| Пропускна здатність | 21.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 11.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 337 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 16 562 ₴




