




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 4

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно отримати товар у пункті самовивезення у м. Львів або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на певному складі, будь ласка, уточнюйте у менеджера. |
Насоси Pedrollo серії ТОР призначені для дренажу чистої води, без абразивних елементів. Використані конструктивні рішення забезпечують безпеку роботи та легкість у експлуатації насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Вони рекомендуються для екстреного осушення незначно затоплених об'єктів (житлових приміщень, підвалів, бокси), відведення побутових стоків (з пральних та посудомийних машин), а також для спорожнення невеликих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 320 л/хв (19.2 м³/год)
- Напір до 12.9 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 5 м (з електроживленням відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (тимчасово до +90 °C протягом 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок в суспензії до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 30 мм
- Тривала робота електродвигуна S1
- Довжина кабелю живлення 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12.9 м |
| Пропускна здатність | 19.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 337 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 15 876 ₴




